fbpx
hero image hero image

Sportowa
aplikacja dla
dzieci!

Aplikacja Pho3nix Kids to wsparcie dla rodziców i dzieci w codziennym ruchu. To interaktywna przygoda, w której motywujemy i inspirujemy najmłodszych do ruchu oraz nagradzamy ich za prowadzenie aktywnego stylu życia, bez względu na umiejętności i poziom zaawansowania.

Wspieramy wszystkie dzieci - dołącz do Pho3nix Kids

icon

Nagrodzimy regularną aktywność Twoich dzieci – zbieramy razem jak najwięcej kroków.

icon

Dla dzieci w każdym wieku mamy angażujące filmy z ćwiczeniami. Pokażemy im jak ćwiczyć w łatwy i ciekawy sposób!

icon

Zachęcimy do zdrowej rywalizacji i pokażemy co niosą za sobą sportowe wartości.

Jak jeszcze promujemy sport wśród dzieci?

promotion image frame
promotion image frame
tick
Warsztaty dla szkół – zajęcia sportowo-edukacyjne, wprowadzające dzieci w świat sportu z udziałem profesjonalnych sportowców i trenerów Pho3nix, którzy przedstawiają dzieciom fundamenty zdrowego stylu życia.
tick
Kanał Youtube Pho3nix Kids – darmowy dostęp do setek filmów z ćwiczeniami, przygotowanymi przez doświadczonych trenerów oraz dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Wszystko to, aby pomóc najmłodszym pozostać w ruchu, nawet w domu!
tick
Pho3nix Active School – największe obchody Międzynarodowego Dnia sportu, czyli tydzień sportowych konkursów i wyzwań szkolnych, poprzedzonych kilkoma miesiącami przygotowań i inicjatyw promujących aktywność fizyczną wśród dzieci.

O fundacji Pho3nix

image hero image
image hero image

O fundacji Pho3nix

Pho3nix Foundation to fundacja zainicjowana przez Sebastiana Kulczyka, w celu ukazania aktywności fizycznej, jako sposobu na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia wśród dzieci i młodzieży. Wierzymy, że sport i wartości z nim związane odgrywają kluczową rolę w rozwoju osobistym każdego człowieka, budują jego charakter i od najmłodszych lat wyrabiają nawyki, pomocne na każdej płaszczyźnie życia.

Dowiedz się więcej