fbpx
hero img frame ball path

Pho3nix Active School 6-14 kwietnia 2021

Największy w Polsce
sportowy konkurs background

dla szkół

Ogólnopolska akcja w ramach Międzynarodowego Dnia Sportu pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

O Pho3nix Active School

promotion image frame
promotion image frame

O Pho3nix Active School

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W pierwszej edycji akcji w 2021 roku udział weźmie ponad 500 szkół podstawowych i blisko 200 000 uczniów i uczennic. Dla najaktywniejszych dzieci i szkół przewidziane są atrakcyjne nagrody w ramach dwóch konkursów. Finałem akcji są dziewięciodniowe obchody Międzynarodowego Dnia Sportu – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku.

Patronat nad Pho3nix Active School objął Polski Komitet Olimpijski

patron image

Konkursy z nagrodami background

contest image image bg

Konkurs na największą liczbę kroków

Dowiedz się więcej
contest image contest bg

Konkurs na najciekawsze video sportowe

Dowiedz się więcej

Nagrody konkursowe

award img image bg

Opaski sportowe dla wszystkich uczniów zwycięskich szkół

Zbieraj kroki, aby otrzymać sportową opaskę! Wszyscy uczniowie z trzech zwycięskich szkół, którzy wezmą udział w konkursie na największą liczbę kroków otrzymają od Fundacji Pho3nix elektroniczne sportowe opaski, z których dzieci będą mogły też korzystać w ramach aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

award img image bg

Sprzęt sportowy dla szkół o wartości do 10 000 zł

Trzy szkoły, które zdobędą najwięcej głosów internautów i jury Fundacji w konkursie na najciekawsze video sportowe, zdobywają sprzęt sportowy dla swoich uczniów. Jest o co walczyć – na najlepszych czekają nagrody o wartości:
10 000 zł, 7 000 zł i 5 000 zł!

award img image bg

Warsztaty
sportowo-edukacyjne

Warsztaty Pho3nix Kids to sportowo-edukacyjne zajęcia i pokazy, z udziałem czołowych sportowców i olimpijczyków. Z naszym sportowym show przyjedziemy do 100 najlepszych szkół biorących udział w naszej akcji.

Pho3nix Active School w 4 krokach

1 step icon
Krok 1 – Do końca lutego 2021 szukamy 500 szkół z całej Polski do pierwszej edycji Pho3nix Active School. Na początku roku startują także nasze inicjatywy towarzyszące.
2 step icon
Krok 2 – Konkurs na największą liczbę kroków! Rywalizacja międzyszkolna prowadzona będzie na aplikacji mobilnej Pho3nix Kids i potrwa od 6 do 14 kwietnia 2021.
3 step icon
Krok 3 – Inicjatywy w szkołach! Od 4 do 11 maja szkoły nagrywają video konkursowe ze sportową aktywnością. Do 16 maja będziemy czekać na relacje.
4 step icon
Krok 4 – Konkurs na najciekawszy film! Pora zachęcać uczniów i znajomych do głosowania na sportowy film i… trzymać kciuki za wyniki. Nagrody czekają!

Inicjatywy towarzyszące

promotion image frame
promotion image frame

Inicjatywy towarzyszące

Pho3nix Active School to nie tylko konkursy z nagrodami ale także kilka miesięcy przygotowań i inspirujących inicjatyw, zwieńczonych finałowym tygodniem. Każda szkoła ma szansę na zaangażowanie się w dodatkowe akcje i otrzymać materiały i gadżety od Fundacji Pho3nix wspierające promocję finału akcji w szkole i konkursów z nagrodami.

Bądź na bieżąco na FB
tennis

Formularz kontaktowy

Jesteś dyrektorem, nauczycielem lub rodzicem i chcesz dowiedzieć się więcej o działaniach Fundacji Pho3nix skoncentrowanych na promocji aktywności fizycznej wśród dzieci? Napisz do nas!