Pho3nix Active School / 30.04-15.05.2022

NAJWIĘKSZY W POLSCE
SPORTOWY KONKURS
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki
oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Rekordowe nagrody konkursowe

award img

Nagrody w głosowaniu publiczności

1 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

12 500 zł
2 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

7 500 zł
3 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

5 000 zł

award img

Nagrody Jury

1 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

15 000 zł
2 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

10 000 zł
3 – 7 miejsca – sprzęt sportowy o wartości

5 000 zł

award img

Warsztaty sportowo-edukacyjne dla 100 szkół

Dodatkowo, łącznie 100 szkół odwiedzimy z naszymi wyjątkowymi warsztatami sportowo-edukacyjnymi! Warsztaty Pho3nix Kids to fantastyczna nagroda, która będzie przyznana szkołom z miejsc 1-50 z głosowania publiczności, oraz 50 szkołom wybranym przez jury konkursu.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która może odpowiadać ich predyspozycjom. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!

Konkurs Video - Wyniki Edycji 2021

  • Liczba głosów: 72

    aAcademy Niepubliczna Szkoła Podstawowa – Katowice

    72
  • Liczba głosów: 63

    Centrum Edukacji Montessori – Bydgoszcz

    63
  • Liczba głosów: 64

    EDISON Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa – Warszawa

    64
  • Liczba głosów: 131

    Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. L. Braille’a – Bydgoszcz

    131
  • Liczba głosów: 12

    Monnet International School – Warszawa

    12
  • Liczba głosów: 228

    Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby – Gdańsk

    228
  • Liczba głosów: 1073

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Żaków – Bielsko-Biała

    1073
  • Liczba głosów: 60

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej – Soborzyce

    60
  • Liczba głosów: 8

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Jarocin

    8
  • Liczba głosów: 130

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus – Warszawa

    130
  • Liczba głosów: 168

    Niepubliczne Przedszkole „Misiowe Przedszkole” – Kraków

    168
  • Liczba głosów: 80

    Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Akademia Ucznia – Wyszków

    80
  • Liczba głosów: 65

    Prywatna Szkoła Podstawowa „Kuźnia Talentów” – Lusówko

    65
  • Liczba głosów: 1

    Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. Wisławy Szymborskiej – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 314

    Przedszkole 327 Kolorowa Kraina – Warszawa

    314
  • Liczba głosów: 29

    Przedszkole Miejskie nr 38 – Sosnowiec

    29
  • Liczba głosów: 282

    Przedszkole nr 306 „Mali Optymiści” – Warszawa

    282
  • Liczba głosów: 364

    Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi – Warszawa

    364
  • Liczba głosów: 50

    PSP im. Armii krajowej – Rzewnie

    50
  • Liczba głosów: 64

    PSP nr 2 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego – Mogielnica

    64
  • Liczba głosów: 159

    Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Szczecin

    159
  • Liczba głosów: 126

    Publiczna Szkła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II – Chorzele

    126
  • Liczba głosów: 2

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Krzynowłoga Wielka

    2
  • Liczba głosów: 62

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Nowy Łupków

    62
  • Liczba głosów: 786

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Stare Zawady

    786
  • Liczba głosów: 26

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Wymysłów

    26
  • Liczba głosów: 140

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Zalesice

    140
  • Liczba głosów: 77

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Hedy „Szarego” – Kunów

    77
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich – Jedlanka

    1
  • Liczba głosów: 56

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Koraszwskiego – Prószków

    56
  • Liczba głosów: 204

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Długoszewskiej – Babin

    204
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Borów Wielki

    1
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Tułowice

    1
  • Liczba głosów: 238

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Wierzchowiny

    238
  • Liczba głosów: 106

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymsa Tysiąclecia – Łęki Górne

    106
  • Liczba głosów: 68

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – Łąki

    68
  • Liczba głosów: 77

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka „Brzozy” – Łaguszów

    77
  • Liczba głosów: 12

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta – Wysoka

    12
  • Liczba głosów: 3671

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza – Grójec

    3671
  • Liczba głosów: 4

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 – Kędzierzyn-Koźle

    4
  • Liczba głosów: 269

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 – Głuchołazy

    269
  • Liczba głosów: 2189

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego – Grójec

    2189
  • Liczba głosów: 207

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. K. Makuszyńskiego – Radom

    207
  • Liczba głosów: 323

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II – Wałbrzych

    323
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Kędzierzyn-Koźle

    1
  • Liczba głosów: 76

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Strzelin

    76
  • Liczba głosów: 84

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła – Opole

    84
  • Liczba głosów: 116

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego – Wałbrzych

    116
  • Liczba głosów: 102

    Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im Dzieci Fatimskich – Rybna

    102
  • Liczba głosów: 62

    Samorządowa Szkoła Podstawowa – Przeradz Mały

    62
  • Liczba głosów: 382

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II – Września

    382
  • Liczba głosów: 0

    SP 2 w Kórniku im. Teofilii z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej – Kórnik

    0
  • Liczba głosów: 118

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Zamość

    118
  • Liczba głosów: 22

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka – Sieradz

    22
  • Liczba głosów: 86

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 – Suwałki

    86
  • Liczba głosów: 178

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. prof. A. Wodziczki – Poznań

    178
  • Liczba głosów: 233

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Józefa Tischnera – Kraków

    233
  • Liczba głosów: 579

    Społeczna Szkoła Podstawowa STO – Augustów

    579
  • Liczba głosów: 1

    Sportowa Szkołą Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków – Elbląg

    1
  • Liczba głosów: 37

    SSP nr 12 im.Emanuela Bułhaka – Warszawa Wesoła

    37
  • Liczba głosów: 30

    Szkoła Podstawowa – Białołęka

    30
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa – Burzenin

    2
  • Liczba głosów: 27

    Szkoła Podstawowa – Chabielice

    27
  • Liczba głosów: 159

    Szkoła Podstawowa – Debrzno

    159
  • Liczba głosów: 9

    Szkoła Podstawowa – Dziergowice

    9
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa – Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk – Poznań

    61
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa – Gdyńska Szkoła Społeczna – Gdynia

    1
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa – Hanna

    34
  • Liczba głosów: 73

    Szkoła Podstawowa – Kruszewiec

    73
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa – Lubieszów

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa – Maciejowice

    0
  • Liczba głosów: 10

    Szkoła Podstawowa – Magnuszewice

    10
  • Liczba głosów: 200

    Szkoła Podstawowa – Miejski Zespół Szkół – Duszniki-Zdrój

    200
  • Liczba głosów: 131

    Szkoła Podstawowa – Mroczno

    131
  • Liczba głosów: 931

    Szkoła Podstawowa – Stanowice

    931
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa – Stare Gronowo

    59
  • Liczba głosów: 71

    Szkoła Podstawowa – Ulasek

    71
  • Liczba głosów: 31

    Szkoła Podstawowa – Wiry

    31
  • Liczba głosów: 24

    Szkoła Podstawowa – Zacharzyn

    24
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa – Żelechów

    0
  • Liczba głosów: 44

    Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” – Siamoszyce

    44
  • Liczba głosów: 750

    Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka – Pasieki

    750
  • Liczba głosów: 107

    Szkoła Podstawowa im ks. kan. Józefa Swobodzińskiego – Kęsowo

    107
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im Lucjana Kowalskiego – Skórowo

    2
  • Liczba głosów: 182

    Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich – Bielawy

    182
  • Liczba głosów: 55

    Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich – Nowa Cerkiew

    55
  • Liczba głosów: 92

    Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza – Wręczyca Wielka

    92
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Białaczów

    0
  • Liczba głosów: 22

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Białaczów

    22
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Budziszewko

    1
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Przeciszewo

    35
  • Liczba głosów: 200

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Żyrzyn

    200
  • Liczba głosów: 144

    Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren – Dąbrowa

    144
  • Liczba głosów: 165

    Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich – Sadowie

    165
  • Liczba głosów: 300

    Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi – Wola Raniżowska

    300
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózkówny – Mszalnica

    2
  • Liczba głosów: 259

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r. – Tarłów

    259
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte – Rozkochów

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego – Bucz

    0
  • Liczba głosów: 1125

    Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina – Książenice

    1125
  • Liczba głosów: 51

    Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego – Słupia Wielka

    51
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego – Czarna

    4
  • Liczba głosów: 230

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza – Dąbie Lubuskie

    230
  • Liczba głosów: 55

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza – Jaczów

    55
  • Liczba głosów: 40

    Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego – Tarnowiec

    40
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy – Rataje Słupskie

    0
  • Liczba głosów: 197

    Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga – Ostroróg

    197
  • Liczba głosów: 84

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Bielino

    84
  • Liczba głosów: 508

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Jawornik Polski

    508
  • Liczba głosów: 251

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Korytowo

    251
  • Liczba głosów: 257

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Niwiska

    257
  • Liczba głosów: 46

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Pępowo

    46
  • Liczba głosów: 52

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Wiązów

    52
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym – Masłów

    1
  • Liczba głosów: 63

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka – Dąbrówka

    63
  • Liczba głosów: 58

    Szkoła Podstawowa im. Josepha Conrada Korzeniowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego – Tychy

    58
  • Liczba głosów: 293

    Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Manasterz

    293
  • Liczba głosów: 341

    Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance – Straszyn

    341
  • Liczba głosów: 126

    Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego- Biesiekierz

    126
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Junoszy Szaniawskiego – Szaniawy-Matysy

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza – Ruda Talubska

    0
  • Liczba głosów: 256

    Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Sudoła – Wiązownica

    256
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich – Zakliczyn

    0
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej – Leszczyn Szlachecki

    35
  • Liczba głosów: 199

    Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej – Nowa Sarzyna

    199
  • Liczba głosów: 43

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – Gole

    43
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – Olchowa

    0
  • Liczba głosów: 144

    Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie – Szczepanowo

    144
  • Liczba głosów: 163

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika – Wiktorówko

    163
  • Liczba głosów: 67

    Szkoła Podstawowa im. mjr Stanisława Szymachy – Glewiec

    67
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. o. M. Tomaszka – Pieńsk

    0
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich – Rzeplin

    3
  • Liczba głosów: 191

    Szkoła Podstawowa im. Pierre’a de Coubertina – Budy Siennickie

    191
  • Liczba głosów: 351

    Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów – Łebcz

    351
  • Liczba głosów: 72

    Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. „Gołąb” – Kobylany

    72
  • Liczba głosów: 152

    Szkoła Podstawowa im. por. Wacława Tarnowskiego – Wudzyn

    152
  • Liczba głosów: 68

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich – Chwałkowo Kościelne

    68
  • Liczba głosów: 518

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich – Pniewy

    518
  • Liczba głosów: 105

    Szkoła Podstawowa im. prof. Adama Wodziczki nr 4 – Luboń

    105
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej – Pigża

    2
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie – Kłodawa

    34
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego – Zaniemyśl

    4
  • Liczba głosów: 241

    Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka – Jaszkowa Dolna

    241
  • Liczba głosów: 260

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka – Murzynowo Kościelne

    260
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Suchowoli – Suchowola

    0
  • Liczba głosów: 71

    Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego – Domaszowice

    71
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II – Nożyno

    3
  • Liczba głosów: 236

    Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi – Knurów

    236
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Jackowo Górne

    0
  • Liczba głosów: 407

    Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Krzyszkowice

    407
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki – Sosnowica

    2
  • Liczba głosów: 275

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Kozłów

    275
  • Liczba głosów: 28

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Rogi

    28
  • Liczba głosów: 32

    Szkoła Podstawowa im.Władysława Bełzy – Bieniądzice

    32
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza – Skrudki

    3
  • Liczba głosów: 38

    Szkoła Podstawowa Marco Polo – Wrocław

    38
  • Liczba głosów: 104

    Szkoła Podstawowa Milenium im.Jana Pawła II – Popowo Kościelne

    104
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Kęty

    5
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Piechowice

    4
  • Liczba głosów: 145

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Rydułtowy

    145
  • Liczba głosów: 12

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Skierniewice

    12
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 1 (Gminny Zespół Szkół) – Kazimierz Dolny

    2
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego – Kamieniec Ząbkowicki

    0
  • Liczba głosów: 53

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego – Polkowice

    53
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka – Komorniki

    3
  • Liczba głosów: 103

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej – Łomianki

    103
  • Liczba głosów: 452

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego – Gdańsk

    452
  • Liczba głosów: 83

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – Nidzica

    83
  • Liczba głosów: 18

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – Porąbka

    18
  • Liczba głosów: 145

    Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków – Grodzisk Wielkopolski

    145
  • Liczba głosów: 103

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich – Imielin

    103
  • Liczba głosów: 111

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Biłgoraj

    111
  • Liczba głosów: 8

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II – Giżycko

    8
  • Liczba głosów: 293

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta – Otwock

    293
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi – Międzyrzecz

    1
  • Liczba głosów: 123

    Szkoła Podstawowa nr 10 im Marii Curie-Skłodowskiej – Katowice

    123
  • Liczba głosów: 264

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. J. Brzechwy – Rumia

    264
  • Liczba głosów: 318

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego – Czechowice-Dziedzice

    318
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. prof. A. F. Nosala – Dębica

    6
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego – Białystok

    6
  • Liczba głosów: 77

    Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki – Katowice

    77
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte – Kielce

    0
  • Liczba głosów: 33

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Czesława Niemena – Lublin

    33
  • Liczba głosów: 371

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. A. Szklarskiego – Ruda Śląska

    371
  • Liczba głosów: 148

    Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego – Kraków

    148
  • Liczba głosów: 9

    Szkoła Podstawowa nr 14 – Bydgoszcz

    9
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 14 – Kalisz

    6
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka – Warszawa

    99
  • Liczba głosów: 74

    Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków – Konin

    74
  • Liczba głosów: 205

    Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi – Żory

    205
  • Liczba głosów: 27

    Szkoła Podstawowa nr 158 – Warszawa

    27
  • Liczba głosów: 554

    Szkoła Podstawowa nr 166 im. 19 Stycznia – Łódź

    554
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Brzechwy – Jastrzębie-Zdrój

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki – Katowice

    0
  • Liczba głosów: 407

    Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich – Rzeszów

    407
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa nr 18 – Rzeszów

    59
  • Liczba głosów: 98

    Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej – Poznań

    98
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi – Rybnik

    2
  • Liczba głosów: 126

    Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej – Kielce

    126
  • Liczba głosów: 91

    Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego – Katowice

    91
  • Liczba głosów: 503

    Szkoła Podstawowa nr 2 – Koluszki

    503
  • Liczba głosów: 173

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi – Jarocin

    173
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego – Łańcut

    0
  • Liczba głosów: 344

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej – Czeladź

    344
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika – Łobez

    35
  • Liczba głosów: 524

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich – Rogoźno

    524
  • Liczba głosów: 130

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. Gerarda Labudy – Luzino

    130
  • Liczba głosów: 232

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta – Józefów

    232
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła podstawowa nr 2 im. Św. A. Kostki – Trzeboś

    0
  • Liczba głosów: 21

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. dr Janusza Korczaka – Jastrowie

    21
  • Liczba głosów: 472

    Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich – Warszawa

    472
  • Liczba głosów: 604

    Szkoła Podstawowa nr 21 – Rzeszów

    604
  • Liczba głosów: 211

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. Józefa Lompy – Bytom

    211
  • Liczba głosów: 385

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Jana Stefana Dworaka – Ruda Śląska

    385
  • Liczba głosów: 73

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Rafała Pomorskiego z Oddziałami Integracyjnymi – Tychy

    73
  • Liczba głosów: 258

    Szkoła Podstawowa nr 23 – Wrocław

    258
  • Liczba głosów: 108

    Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego – Warszawa

    108
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 26 – Kraków

    1
  • Liczba głosów: 327

    Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada – Warszawa

    327
  • Liczba głosów: 540

    Szkoła Podstawowa Nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” – Warszawa

    540
  • Liczba głosów: 173

    Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza – Lublin

    173
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi – Częstochowa

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 29 w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Łódź

    1
  • Liczba głosów: 1939

    Szkoła Podstawowa nr 3 – Środa Wielkopolska

    1939
  • Liczba głosów: 308

    Szkoła Podstawowa nr 3 Hugona Kołłątaja – Błonie

    308
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego – Poznań

    3
  • Liczba głosów: 142

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki – Pruszcz Gdański

    142
  • Liczba głosów: 392

    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego – Tomaszów Mazowiecki

    392
  • Liczba głosów: 54

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi – Gostyń

    54
  • Liczba głosów: 270

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza – Skarżysko-Kamienna

    270
  • Liczba głosów: 177

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków – Iława

    177
  • Liczba głosów: 701

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków – Mikołów

    701
  • Liczba głosów: 385

    Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann – Warszawa

    385
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jerzego Dudy-Gracza – Częstochowa

    34
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 35 – Łódź

    0
  • Liczba głosów: 504

    Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej – Warszawa

    504
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła podstawowa nr 36 – Bielsko-Biała

    3
  • Liczba głosów: 115

    Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjr Henryka Sucharskiego – Poznań

    115
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków – Częstochowa

    99
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa nr 368 im. „Polskich Olimpijczyków” – Warszawa

    150
  • Liczba głosów: 172

    Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Wrocław

    172
  • Liczba głosów: 58

    Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi – Bydgoszcz

    58
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa nr 38 im. Gen. Stanisława Maczka – Gdańsk

    35
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego – Warszawa

    5
  • Liczba głosów: 194

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. K. Makuszyńskiego – Sosnowiec

    194
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów – Lublin

    150
  • Liczba głosów: 187

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza – Leszno

    187
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy – Ruda Śląska

    61
  • Liczba głosów: 48

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliana Tuwima – Sosnowiec

    48
  • Liczba głosów: 23

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika – Zawiercie

    23
  • Liczba głosów: 151

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego – Wałcz

    151
  • Liczba głosów: 310

    Szkoła Podstawowa nr 45 – Bytom

    310
  • Liczba głosów: 422

    Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Korczaka – Sosnowiec

    422
  • Liczba głosów: 490

    Szkoła Podstawowa nr 46 – Bytom

    490
  • Liczba głosów: 45

    Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego – Białystok

    45
  • Liczba głosów: 193

    Szkoła Podstawowa nr 5 – Zgierz

    193
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków – Kraków

    1
  • Liczba głosów: 117

    Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi – Warszawa

    117
  • Liczba głosów: 350

    Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarca – Poznań

    350
  • Liczba głosów: 258

    Szkoła Podstawowa nr 55 Im. Eugeniusza Lokajskiego – Łódź

    258
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 6 – Sokołów Podlaski

    99
  • Liczba głosów: 209

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka – Zawiercie

    209
  • Liczba głosów: 107

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego – Olsztyn

    107
  • Liczba głosów: 69

    Szkoła Podstawowa nr 61 Specjalna – Katowice

    69
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej – Wrocław

    1
  • Liczba głosów: 493

    Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Zawiszy Czarnego – Warszawa

    493
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa nr 67 – Kraków

    93
  • Liczba głosów: 31

    Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej – Warszawa

    31
  • Liczba głosów: 127

    Szkoła Podstawowa nr 8 – Tomaszów Mazowiecki

    127
  • Liczba głosów: 543

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wierskiego – Chełm

    543
  • Liczba głosów: 124

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich – Oleśnica

    124
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 83 im Stanisława Jachowicza – Łódź

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 86 – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 265

    Szkoła Podstawowa nr. 382 im. Warszawskich Dzieci – Warszawa

    265
  • Liczba głosów: 37

    Szkoła Podstawowa numer 169 im. Orła Białego – Warszawa

    37
  • Liczba głosów: 109

    Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich – Mysłowice

    109
  • Liczba głosów: 62

    Szkoła Podstawowa w Charzykowach – Charzykowy

    62
  • Liczba głosów: 67

    Szkoła Podstawowa w Jamnicy – Jamnica

    67
  • Liczba głosów: 132

    Szkoła Podstawowa w Januszewicach – Januszewice

    132
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Jarząbkowie im. Jana Pawła II – Jarząbkowo

    0
  • Liczba głosów: 18

    Szkoła Podstawowa w Kaszycach imienia Pułkownika Czesława Mączyńskiego – Kaszyce

    18
  • Liczba głosów: 521

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich – Opalenica

    521
  • Liczba głosów: 417

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich – Gliwice

    417
  • Liczba głosów: 47

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii – Słupsk

    47
  • Liczba głosów: 17

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza – Rybnik

    17
  • Liczba głosów: 1225

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 – Wieliczka

    1225
  • Liczba głosów: 66

    Thames British School – Warszawa

    66
  • Liczba głosów: 60

    Towarzystwo Edukacyjne Vizja – Warszawa

    60
  • Liczba głosów: 46

    Zespół Edukacyjny nr 9 im. Kornela Makuszyńskiego – Zielona Góra

    46
  • Liczba głosów: 293

    Zespół Edukacyjny w Bytnicy / Przedszkole w Bytnicy – Bytnica

    293
  • Liczba głosów: 202

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Bielkówko

    202
  • Liczba głosów: 252

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Kulice

    252
  • Liczba głosów: 40

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Rajkowy

    40
  • Liczba głosów: 38

    Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych – Częstochowa

    38
  • Liczba głosów: 235

    Zespół Oświatowy – Borowie

    235
  • Liczba głosów: 19

    Zespół Oświatowy. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Krześlin

    19
  • Liczba głosów: 322

    Zespół Placówek Oświatowych – Strawczyn

    322
  • Liczba głosów: 55

    Zespół Placówek Oświatowych im. M. Kolumby Białeckiej – Kielce

    55
  • Liczba głosów: 51

    Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych – Cieszyn

    51
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – Głogów

    0
  • Liczba głosów: 448

    Zespół Szkół i Placówek – Manasterz

    448
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 – Ostrowiec Świętokrzyski

    186
  • Liczba głosów: 232

    Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza – Police

    232
  • Liczba głosów: 301

    Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza – Włocławek

    301
  • Liczba głosów: 3

    Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ( SP nr3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego) – Jastrzębie-Zdrój

    3
  • Liczba głosów: 1254

    Zespół Szkół nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) – Łosice

    1254
  • Liczba głosów: 3901

    Zespół Szkół nr 128 – Warszawa

    3901
  • Liczba głosów: 96

    Zespół Szkół nr 3 – Katowice

    96
  • Liczba głosów: 41

    Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 2 – Białystok

    41
  • Liczba głosów: 250

    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 – Pruszcz Gdański

    250
  • Liczba głosów: 64

    Zespół Szkół w Głoskowie (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego) – Głosków

    64
  • Liczba głosów: 144

    Zespół Szkół w Pustyni – Pustynia

    144
  • Liczba głosów: 89

    Zespół Szkół w Starym Ochędzynie – Stary Ochędzyn

    89
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno – Przedszkolny – Miłosław

    1
  • Liczba głosów: 256

    Zespół Szkolno – Przedszkolny – Strojec

    256
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkolno – Przedszkolny – Strykowo

    186
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 2 – Piekary Śląskie

    186
  • Liczba głosów: 168

    Zespół Szkolno-Przedszkolno w Wojnowicach – Opalenica

    168
  • Liczba głosów: 318

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Borkowo

    318
  • Liczba głosów: 84

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Chalin

    84
  • Liczba głosów: 53

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Chudów

    53
  • Liczba głosów: 475

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Gierałtowice

    475
  • Liczba głosów: 211

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Kaliszki

    211
  • Liczba głosów: 56

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Kokanin

    56
  • Liczba głosów: 31

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Łukta

    31
  • Liczba głosów: 3

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Radziki Duże

    3
  • Liczba głosów: 243

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Wola Zabierzowska

    243
  • Liczba głosów: 105

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Zabłocie

    105
  • Liczba głosów: 29

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego – Bartniki

    29
  • Liczba głosów: 7

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Imienia Olimpijczyków Polskich – Stawiguda

    7
  • Liczba głosów: 276

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Piwniczna-Zdrój

    276
  • Liczba głosów: 139

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 47) – Kraków

    139
  • Liczba głosów: 231

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 – Gliwice

    231
  • Liczba głosów: 2

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 – Strzelno

    2
  • Liczba głosów: 49

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 – Strzelno

    49
  • Liczba głosów: 330

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Gliwice

    330
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Łódź

    0
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Rębielice Królewskie

    1
  • Liczba głosów: 232

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 – Gliwice

    232
  • Liczba głosów: 249

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 – Wałbrzych

    249
  • Liczba głosów: 143

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 – Dąbrowa Górnicza

    143
  • Liczba głosów: 900

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 – Żory

    900
  • Liczba głosów: 93

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej – Bisztynek

    93
  • Liczba głosów: 541

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego – Kamień Krajeński

    541
  • Liczba głosów: 78

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hażlachu – Hażlach

    78
  • Liczba głosów: 43

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie – Rogozino

    43
  • Liczba głosów: 58

    Zespół Szkoły i Przedszkola – Komorniki

    58
  • Liczba głosów: 161

    Zespół Szkoły i Przedszkola – Mokrsko

    161
  • Liczba głosów: 29

    Zespół Szkoły i Przedszkola – Ożarów

    29
  • Liczba głosów: 95

    Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola – Chobienice

    95
  • Liczba głosów: 9

    Zespół: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza i Przedszkole – Siciny

    9
  • Liczba głosów: 2

    ZPO Szkoła Podstawowa – Kozłów

    2

    Pho3nix Active School w liczbach

    Polska
    15dni inicjatyw sportowych w szkołach
    350inspirujących filmów video w 2021 roku
    700zorganizowanych warsztatów
    25 000zaangażowanych uczniów
    100 000oddanych głosów w finale 2021
    ponad 1 000 000 zł – wartość nagród dla szkół w edycji 2022

    O Pho3nix Active School

    promotion image

    O Pho3nix Active School

    Pho3nix Active School to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kolejna edycja przynosi rekordowe nagrody dla szkół, a wielki finał odbywa się 30.04-15.05.2022 r.!

    Partner logo
    Partner logo

    Zasady konkursu

    contest image

    Rekordowe nagrody czekają!

    Konkurs polega zorganizowaniu w szkole inicjatyw sportowych w okresie od 30 kwietnia do 15 maja 2022 r., które zaangażują szkolną społeczność w świętowanie aktywności fizycznej i aktywizację sportową wśród uczniów. Im więcej uczniów, tym weselej. Im bardziej różnorodna aktywność, tym atrakcyjniej. Im większe zaangażowanie lokalnej społeczności, tym lepiej!

    Kreatywną dokumentację z zorganizowanych inicjatyw (w formie przygotowanego filmu video, dodatkowego opisu oraz zdjęć) przedstawiciele szkół zgłaszają przez specjalny formularz, a 1 czerwca 2022 r. rozpocznie się głosowanie na przesłane przez szkoły filmy. Wszystkie filmy video zostaną opublikowane na stronie Pho3nix Kids. Głosowanie zakończy się 7 czerwca.

    Wyniki głosowania publiczności oraz werdykt jury zostaną ogłoszone do 17 czerwca 2022 r.

    Krok po kroku

    1 step icon
    Do końca lutego 2022 szukamy 800 szkół z całej Polski do kolejnej edycji Pho3nix Active School. Do 500 pierwszych szkól trafi wyjątkowy branding Pho3nix Kids!
    2 step icon
    Inicjatywy w szkołach! Od 30 kwietnia do 15 maja szkoły nagrywają video konkursowe ze sportową aktywnością.
    3 step icon
    Do 25 maja można zgłaszać filmy konkursowe. A od 1 do 7 czerwca odbędzie się głosowanie publiczności i jury konkursowego.
    4 step icon
    Do 17 czerwca oficjalnie ogłosimy zwycięzców konkursu Pho3nix Active School!

    Partnerzy