background background

Poznaj aplikację mobilną
Pho3nix Kids

Poznaj aplikację mobilną
Pho3nix Kids

Nagradzamy regularną aktywność!

Numer 1 w Polsce!

Pho3nix Kids to numer 1 wśród sportowych aplikacji dla dzieci w Polsce! Aplikacja liczy Twoje kroki, dzięki czemu zawsze jesteś w grze. Każdy Twój krok ma znaczenie i przekłada się na punkty na Twoim koncie. Punkty pojawiają się codziennie, a jedyne co trzeba robić, to… chodzić.

Rywalizacja z dziećmi z całego świata!

Sprawdź jak dużo chodzisz na tle rówieśników ze szkoły, kraju, a nawet ze świata! Rozbudowana sekcja rankingów pozwala Ci na bieżąco śledzić Twoje postępy.

Ćwicząca dziewczynka
Ćwicząca dziewczynka

Dodatkowe atrakcje

Na najlepszych czekają nagrody

Aplikacja oferuje regularnie nowe wyzwania, w których wygrywają najaktywniejsi. Nagroda czekająca na końcu dodatkowo zmotywuje cię do zbierania kroków.

Zbieraj odznaki za szczególne osiągnięcia

Potrafisz przejść 500 000 kroków w 30 dni? A może regularnie osiągasz wysoką pozycję w rankingu szkolnym? Zobacz w aplikacji jakie odznaki możesz zdobyć za swoją regularną aktywność.

Jak zacząć ? To bardzo proste

1

Pobierz aplikację Pho3nix Kids, załóż konto i zacznij zbierać kroki.

2

Dołącz do aktualnego wyzwania i rywalizuj z dziećmi z całej Polski.

3

Bądź najlepszy i zdobywaj sportowe nagrody.

4

Zaglądaj regularnie do aplikacji - kolejne wyzwania z nagrodami czekają!

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację mobilną Pho3nix Kids i zgarniaj sportowe nagrody!

Współpracują z nami

Filmy z ćwiczeniami

Filmy z ćwiczeniami

frame

Pho3nix Kids to nie tylko aplikacja mobilna nagradzająca za regularną aktywność ale także platforma z filmami. W ramach jednego konta dzieci otrzymują dostęp do ponad 100 filmów z ćwiczeniami dla dzieci, przygotowanymi przez charyzmatycznych trenerów. Ćwiczenia dostępne w różnych kategoriach wiekowych. Codzienna dawka ruchu i sportowych inspiracji czeka!

Zobacz filmy z ćwiczeniami

O Fundacji Pho3nix

O Fundacji Pho3nix

Fundacja Pho3nix to organizacja non-profit zainicjowana w celu ukazania aktywności fizycznej, jako sposobu na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia wśród dzieci, w szczególności tych, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Wierzymy, że sport i wartości z nim związane, odgrywają kluczową rolę w rozwoju osobistym każdego człowieka, budują jego charakter i od najmłodszych lat wyrabiają nawyki, pomocne na każdej płaszczyźnie życia.