WOŚP
background background
WOŚP

Ogólnopolski konkurs dla szkół

Fundacja Pho3nix
gra z WOŚP

24.01-06.02.2022

Ogólnopolski konkurs dla szkół

Fundacja Pho3nix
gra z WOŚP

24.01-06.02.2022

Ogólnopolski konkurs dla Szkół!

Nagrodzimy 20 szkół!

Konkurs startuje 24 stycznia, a nagrodzimy w nim uczniów aż 20 najaktywniejszych szkół. Uczniowie będą rywalizować zbierając kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Każdy krok się liczy!

Wspólnie zbieramy 1 milion złotych!

Do rywalizacji o nagrody indywidualne dla uczniów dodajemy super cel! Za każdego aktywnego ucznia szkoły zapisanej do konkursu, który wykona w czasie trwania akcji minimum 1000 kroków, Fundacja Pho3nix wpłaci 5 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wspólnie zbierzmy 1 000 000 zł!

Ćwicząca dziewczynka
Ćwicząca dziewczynka
Pogląd mobilnej aplikacji

Dodatkowe atrakcje

Podgląd aplikacji
Pogląd mobilnej aplikacji

Na najlepszych czekają nagrody

Co miesiąc znajdziesz w aplikacji nowe wyzwania, w których wygrywają najaktywniejsi. Nagroda czekająca na końcu dodatkowo zmotywuje cię do zbierania kroków.

Podgląd aplikacji

Rywalizuj z dziećmi z całej Polski

Sprawdzaj na bieżąco aktualny ranking i walcz o zwycięstwo! Może to właśnie Ty będziesz w gronie najaktywniejszych dzieci w całej Polsce i zgarniesz sportowe nagrody?

Jak zacząć ? To bardzo proste

1

Pobierz aplikację Pho3nix Kids, załóż konto i zacznij zbierać kroki.

2

Dołącz do aktualnego wyzwania i rywalizuj z dziećmi z całej Polski.

3

Bądź najlepszy i zdobywaj sportowe nagrody.

4

Zaglądaj regularnie do aplikacji - kolejne wyzwania z nagrodami czekają!

Podgląd aplikacji

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację mobilną Pho3nix Kids i zgarniaj sportowe nagrody!

Współpracują z nami

Filmy z ćwiczeniami

Filmy z ćwiczeniami

frame

Pho3nix Kids to nie tylko aplikacja mobilna nagradzająca za regularną aktywność ale także platforma z filmami. W ramach jednego konta dzieci otrzymują dostęp do ponad 100 filmów z ćwiczeniami dla dzieci, przygotowanymi przez charyzmatycznych trenerów. Ćwiczenia dostępne w różnych kategoriach wiekowych. Codzienna dawka ruchu i sportowych inspiracji czeka!

Zobacz filmy z ćwiczeniami

O Fundacji Pho3nix

O Fundacji Pho3nix

Fundacja Pho3nix to organizacja non-profit zainicjowana w celu ukazania aktywności fizycznej, jako sposobu na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia wśród dzieci, w szczególności tych, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Wierzymy, że sport i wartości z nim związane, odgrywają kluczową rolę w rozwoju osobistym każdego człowieka, budują jego charakter i od najmłodszych lat wyrabiają nawyki, pomocne na każdej płaszczyźnie życia.