fbpx

Inicjatywy

Pho3nix Active Score
Pho3nix Active Score

Pho3nix Active Score to innowacyjny ogólny wskaźnik sprawności fizycznej dzieci w ramach czterech badanych cech motorycznych: siły, zwinności, wytrzymałości i skoczności. Wyniki są digitalizowane na Platformie Video Pho3nix Kids, dzięki czemu każde dziecko może sprawdzić jak wypada na tle równieśników!

Aplikacja Mobilna
Aplikacja Mobilna

Aplikacja Pho3nix Kids to codzienna dawka ruchu dla Twojego dziecka! Dostępna dla wszystkich dzieci aplikacja mobilna, która nagradza regularną aktywność fizyczną. Każdy krok się liczy!

Platforma Video
Platforma Video

Platforma z filmami z ćwiczeniami oraz sportowymi quizami dla dzieci. Poziom zaawansowania i trudność dostosowane do wieku. Idealnie uzupełnia zajęcia wychowania fizycznego w szkole.

Pho3nix Active School
Pho3nix Active School

Ogólnokrajowa akcja i spektakularny konkurs video dla szkół podstawowych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Sportu. Angażuje setki tysięcy dzieci jednocześnie!

Warsztaty sportowe dla szkół
Warsztaty sportowe dla szkół

Sportowo-edukacyjne zajęcia organizowane przez Fundację Pho3nix w szkołach, prowadzone przez trenerów oraz utytułowanych sportowców. Tak docieramy bezpośrednio do dzieci!

Obozy i półkolonie dla dzieci
Obozy i półkolonie dla dzieci

Każdego roku Fundacja Pho3nix organizuje obozy sportowe i półkolonie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. To cegiełka, którą dokładamy do bezpiecznego i zdrowego, wakacyjnego wypoczynku najmłodszych!

Zawody sportowe dla dzieci
Zawody sportowe dla dzieci

Pho3nix Kids to także cykl zawodów sportowych (triathlon & duathlon) dla dzieci. Od najmłodszych lat dbamy o to, aby zaszczepić w dzieciach ducha sportowej rywalizacji. 

Kanał YouTube Pho3nix Kids
Kanał YouTube Pho3nix Kids

Darmowa biblioteka sportowych treści dla dzieci. Filmy treningowe i instruktażowe dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Doskonała pomoc dla nauczycieli wychowania fizycznego.

CEL FUNDACJI

100 000 AKTYWNYCH DZIECI

Z nami każde dziecko znajdzie swoją drogę do aktywnego stylu życia. Wprowadzamy dzieci w świat sportu poprzez angażujące materiały video, wyzwania i konkursy oraz inicjatywy sportowe takie jak obozy i półkolonie czy 
zawody triathlonowe.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wspieranie sportowego rozwoju dzieci

Wierzymy, że życie pełne przygód zaczyna się od sportu. Sport uczy uczciwej rywalizacji, samodyscypliny 
i wytrwałości w dążeniu do celu. Zarażamy dzieci pasją do sportu i wspieramy ich sportowy rozwój od najmłodszych lat.

Aktywność poprzez zabawę

Filmy z ćwiczeniami, codzienne wyzwania i quizy z wiedzy o sporcie to aktywności, które zachęcają do regularnego ruchu. A wszystko to dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania.

Nagradzamy regularną aktywność

Zaangażowanie i regularna aktywność przekładają się na punkty. Każde dziecko, niezależnie od poziomu zaawansowania, ma szansę zdobyć nagrody indywidualne i dla swojej szkoły!

Wsparcie dla szkół

Bazę dla materiałów treningowych stanowią zalecenia Międzynarodowej Organizacji Zdrowia, podstawa programowa oraz rzetelna wiedza specjalistów. Platforma może stanowić dodatek i urozmaicenie dla lekcji WF-u, wspierając w ten sposób szkoły i placówki edukacyjne.

Dzielenie aktywności ze znajomymi

Zachęcamy, aby dzieci dzieliły aktywność ruchową z równieśnikami. Każde dziecko może zostać inspirującym przykładem dla swoich znajomych, zapraszając ich do wyzwań i wspólnej aktywności.

Darmowy dostęp

Udowadniamy, że sport to przestrzeń, do której każde dziecko powinno mieć równy dostęp. Platforma Pho3nix jest całkowicie darmowa, aby wspierać aktywność wszystkich dzieci i niwelować społeczne różnice.