fbpx
aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla dzieci

Aplikacja Pho3nix Kids to wsparcie dla rodziców i dzieci w codziennym ruchu. To interaktywna przygoda, w której motywujemy i inspirujemy najmłodszych do ruchu oraz nagradzamy ich za prowadzenie aktywnego stylu życia, bez względu na umiejętności i poziom zaawansowania.

135 000 dzieci korzysta z naszej aplikacji mobilnej
platforma wideo

Platforma Video dla dzieci

Pho3nix Kids to także platforma z filmami. W ramach jednego konta dzieci otrzymują dostęp do ponad 100 filmów z ćwiczeniami dla dzieci, przygotowanymi przez charyzmatycznych trenerów. Ćwiczenia dostępne w różnych kategoriach wiekowych. Codzienna dawka ruchu i sportowych inspiracji czeka! W aktywnościach na Platformie Video nagradzamy najbardziej zaangażowane dzieci i szkoły.

85 000 dzieci skorzystało z platformy w 2021 roku

Pho3nix Active School

Największe Obchody Międzynarodowego Dnia sportu, czyli tydzień sportowych konkursów i wyzwań szkolnych, poprzedzonych kilkoma miesiącami przygotowań 
i inicjatyw promujących aktywność fizyczną wśród dzieci. Finał Pho3nix Active School to konkurs video o tytuł Najbardziej Inspirującej Szkoły w kraju!

250 000dzieci zaangażowało się w Pho3nix Active School w 2021 roku

Warsztaty sportowe dla szkół

Sportowo-edukacyjne zajęcia organizowane przez Fundację Pho3nix w szkołach podstawowych. W warsztatach bierze udział wielu utytułowanych sportowców, również tych z historią olimpijską. Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która jest dla nich najbardziej inspirująca. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!

200szkół skorzysta ze Sportowych Warsztatów do końca 2021 roku

Obozy i półkolonie dla dzieci

Fundacja Pho3nix wspiera sportowy rozwój dzieci na każdym kroku – nie tylko w czasie roku szkolnego. Organizujemy sportowe obozy i półkolonie dla dzieci, podczas których dzieci, pod opieką wykwalifikowanych trenerów, mają możliwość zapoznać się bliżej ze światem sportu. A wszystko to w fantastycznej, wakacyjnej atmosferze! Nasze obozy dla dzieci są bezpłatne.

500dzieci wyjechało na obozy Pho3nix Kids w 2021 roku.

Zawody sportowe dla dzieci

Pho3nix Kids to również nowatorskie zawody triathlonowe dla dzieci stworzone pod patronatem złotej medalistki w Triathlonie na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie – Nicoli Spirig. Udział w zawodach od najmłodszych lat to doskonały sposób na zaszczepienie w dzieciach ducha sportowej rywalizacji fair-play. Do tej pory zawody odbywały się na terenie Szwajcarii, Polski, Australii i Hiszpanii.

ponad 20imprez Pho3nix Kids Triathlon w 2021 roku.

Kanał YouTube Pho3nix Kids

Nasz kanał na YouTubie to darmowa skarbnica wiedzy i pomoc dydaktyczna dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego. Setki filmów instruktażowych, treningów dla dzieci dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania, a także cała masa sportowych inspiracji. Zapraszamy!

3000000wyświetleń na YouTubie