fbpx
aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla dzieci

Aplikacja Pho3nix Kids to wsparcie dla rodziców i dzieci w codziennym ruchu. To interaktywna przygoda, w której motywujemy i inspirujemy najmłodszych do ruchu oraz nagradzamy ich za prowadzenie aktywnego stylu życia, bez względu na umiejętności i poziom zaawansowania.

135 000 dzieci korzysta z naszej aplikacji mobilnej
platforma wideo

Platforma Video dla dzieci

Pho3nix Kids to także platforma z filmami. W ramach jednego konta dzieci otrzymują dostęp do ponad 100 filmów z ćwiczeniami dla dzieci, przygotowanymi przez charyzmatycznych trenerów. Ćwiczenia dostępne w różnych kategoriach wiekowych. Codzienna dawka ruchu i sportowych inspiracji czeka! W aktywnościach na Platformie Video nagradzamy najbardziej zaangażowane dzieci i szkoły.

85 000 dzieci skorzystało z platformy w 2021 roku

Pho3nix Active Score

Pho3nix Active Score to innowacyjny wskaźnik ogólnej sprawności fizycznej dzieci w ramach czterech badanych cech motorycznych: siły, zwinności, wytrzymałości i skoczności. Wyniki są digitalizowane na Platformie Video Pho3nix Kids, dzięki czemu każde dziecko może sprawdzić jak wypada na tle rówieśników oraz otrzymać indywidualne rekomendacje dyscyplin sportowych!

Pho3nix Active Score

Pho3nix Active School

Największe Obchody Międzynarodowego Dnia sportu, czyli tydzień sportowych konkursów i wyzwań szkolnych, poprzedzonych kilkoma miesiącami przygotowań 
i inicjatyw promujących aktywność fizyczną wśród dzieci. Finał Pho3nix Active School to konkurs video o tytuł Najbardziej Inspirującej Szkoły w kraju!

250 000dzieci zaangażowało się w Pho3nix Active School w 2021 roku

Warsztaty sportowe dla szkół

Sportowo-edukacyjne zajęcia organizowane przez Fundację Pho3nix w szkołach podstawowych. W warsztatach bierze udział wielu utytułowanych sportowców, również tych z historią olimpijską. Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która jest dla nich najbardziej inspirująca. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!

300szkół skorzysta ze Sportowych Warsztatów do końca 2022 roku

Obozy i półkolonie dla dzieci

Fundacja Pho3nix wspiera sportowy rozwój dzieci na każdym kroku – nie tylko w czasie roku szkolnego. Organizujemy sportowe obozy i półkolonie dla dzieci, podczas których dzieci, pod opieką wykwalifikowanych trenerów, mają możliwość zapoznać się bliżej ze światem sportu. A wszystko to w fantastycznej, wakacyjnej atmosferze! Nasze obozy dla dzieci są bezpłatne.

500dzieci wyjechało na obozy Pho3nix Kids w 2022 roku.

Zawody sportowe dla dzieci

Pho3nix Kids to również nowatorskie zawody triathlonowe dla dzieci stworzone pod patronatem złotej medalistki w Triathlonie na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie – Nicoli Spirig. Udział w zawodach od najmłodszych lat to doskonały sposób na zaszczepienie w dzieciach ducha sportowej rywalizacji fair-play. Do tej pory zawody odbywały się na terenie Szwajcarii, Polski, Australii i Hiszpanii.

ponad 20imprez Pho3nix Kids Triathlon w 2022 roku.

Kanał YouTube Pho3nix Kids

Nasz kanał na YouTubie to darmowa skarbnica wiedzy i pomoc dydaktyczna dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego. Setki filmów instruktażowych, treningów dla dzieci dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania, a także cała masa sportowych inspiracji. Zapraszamy!

300000wyświetleń na YouTubie