fbpx

Ruszyły zapisy na Pho3nix Active School!
Macie czas na zgłoszenia od 19 kwietnia 2024 r. do 10 maja 2024 r.

Zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe w Polsce do wzięcia udziału w konkursie Pho3nix Active School – edycja 2024! Pierwsze 500 szkół, które wypełnią formularz zgłoszeniowy, otrzyma sportowe znaczniki dla dzieci oraz linie do wyznaczania pola gry. Wierzymy, że dostarczenie tego sprzętu pomoże wielu placówkom, które zmagały się z brakiem niezbędnych linii na parkietach swoich hal czy zajęciach odbywających się na boiskach zewnętrznych!

Po zgłoszeniu macie czas na nagranie sportowego wideo, w którym będziecie mogli zaprezentować swoje pasje, umiejętności oraz miłość do sportu. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie.

Do wygrania są ekscytujące warsztaty sportowe dla 100 szkół, które zostaną wybrane w głosowaniu jury. Dodatkowo, dla najlepszych szkół przewidziane są nagrody finansowe, które mogą być wykorzystane na zakup sprzętu sportowego!

Zadanie jest proste – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na dalsze instrukcje. Nie przegapcie szansy na wzbogacenie oferty sportowej Waszej szkoły oraz na fantastyczne nagrody!