fbpx
hero img frame ball path

Pho3nix Active School

Największy w Polsce
sportowy konkurs background

dla szkół

Ogólnopolska akcja w ramach Międzynarodowego Dnia Sportu pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

O Pho3nix Active School

promotion image frame
promotion image frame

O Pho3nix Active School

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W pierwszej edycji akcji w 2021 roku udział weźmie ponad 500 szkół podstawowych i blisko 200 000 uczniów i uczennic. Dla najaktywniejszych dzieci i szkół przewidziane są atrakcyjne nagrody w ramach dwóch konkursów. Finałem akcji są dziewięciodniowe obchody Międzynarodowego Dnia Sportu – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku, podczas których odbył się Konkurs na Największą Liczbę Kroków. Zwieńczeniem Pho3nix Active School jest Konkurs na Najciekawsze Video Sportowe – głosowanie odbywa się od 24 do 30 maja.

Patronat nad Pho3nix Active School objął Polski Komitet Olimpijski. Akcja wspierana jest przez CIECH S.A.

patron image

Konkurs Video - Głosowanie

  • Liczba głosów: 72

    aAcademy Niepubliczna Szkoła Podstawowa – Katowice

    72
  • Liczba głosów: 63

    Centrum Edukacji Montessori – Bydgoszcz

    63
  • Liczba głosów: 64

    EDISON Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa – Warszawa

    64
  • Liczba głosów: 131

    Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. L. Braille’a – Bydgoszcz

    131
  • Liczba głosów: 12

    Monnet International School – Warszawa

    12
  • Liczba głosów: 228

    Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby – Gdańsk

    228
  • Liczba głosów: 1073

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Żaków – Bielsko-Biała

    1073
  • Liczba głosów: 60

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej – Soborzyce

    60
  • Liczba głosów: 8

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Jarocin

    8
  • Liczba głosów: 130

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus – Warszawa

    130
  • Liczba głosów: 168

    Niepubliczne Przedszkole “Misiowe Przedszkole” – Kraków

    168
  • Liczba głosów: 80

    Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Akademia Ucznia – Wyszków

    80
  • Liczba głosów: 65

    Prywatna Szkoła Podstawowa “Kuźnia Talentów” – Lusówko

    65
  • Liczba głosów: 1

    Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. Wisławy Szymborskiej – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 314

    Przedszkole 327 Kolorowa Kraina – Warszawa

    314
  • Liczba głosów: 29

    Przedszkole Miejskie nr 38 – Sosnowiec

    29
  • Liczba głosów: 282

    Przedszkole nr 306 “Mali Optymiści” – Warszawa

    282
  • Liczba głosów: 364

    Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi – Warszawa

    364
  • Liczba głosów: 50

    PSP im. Armii krajowej – Rzewnie

    50
  • Liczba głosów: 64

    PSP nr 2 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego – Mogielnica

    64
  • Liczba głosów: 159

    Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Szczecin

    159
  • Liczba głosów: 126

    Publiczna Szkła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II – Chorzele

    126
  • Liczba głosów: 2

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Krzynowłoga Wielka

    2
  • Liczba głosów: 62

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Nowy Łupków

    62
  • Liczba głosów: 786

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Stare Zawady

    786
  • Liczba głosów: 26

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Wymysłów

    26
  • Liczba głosów: 140

    Publiczna Szkoła Podstawowa – Zalesice

    140
  • Liczba głosów: 77

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Hedy “Szarego” – Kunów

    77
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich – Jedlanka

    1
  • Liczba głosów: 56

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Koraszwskiego – Prószków

    56
  • Liczba głosów: 204

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Długoszewskiej – Babin

    204
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Borów Wielki

    1
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Tułowice

    1
  • Liczba głosów: 238

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Wierzchowiny

    238
  • Liczba głosów: 106

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymsa Tysiąclecia – Łęki Górne

    106
  • Liczba głosów: 68

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – Łąki

    68
  • Liczba głosów: 77

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka “Brzozy” – Łaguszów

    77
  • Liczba głosów: 12

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta – Wysoka

    12
  • Liczba głosów: 3671

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza – Grójec

    3671
  • Liczba głosów: 4

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 – Kędzierzyn-Koźle

    4
  • Liczba głosów: 269

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 – Głuchołazy

    269
  • Liczba głosów: 2189

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego – Grójec

    2189
  • Liczba głosów: 207

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. K. Makuszyńskiego – Radom

    207
  • Liczba głosów: 323

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II – Wałbrzych

    323
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Kędzierzyn-Koźle

    1
  • Liczba głosów: 76

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Strzelin

    76
  • Liczba głosów: 84

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła – Opole

    84
  • Liczba głosów: 116

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego – Wałbrzych

    116
  • Liczba głosów: 102

    Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im Dzieci Fatimskich – Rybna

    102
  • Liczba głosów: 62

    Samorządowa Szkoła Podstawowa – Przeradz Mały

    62
  • Liczba głosów: 382

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II – Września

    382
  • Liczba głosów: 0

    SP 2 w Kórniku im. Teofilii z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej – Kórnik

    0
  • Liczba głosów: 118

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Zamość

    118
  • Liczba głosów: 22

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka – Sieradz

    22
  • Liczba głosów: 86

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 – Suwałki

    86
  • Liczba głosów: 178

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. prof. A. Wodziczki – Poznań

    178
  • Liczba głosów: 233

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Józefa Tischnera – Kraków

    233
  • Liczba głosów: 579

    Społeczna Szkoła Podstawowa STO – Augustów

    579
  • Liczba głosów: 1

    Sportowa Szkołą Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków – Elbląg

    1
  • Liczba głosów: 37

    SSP nr 12 im.Emanuela Bułhaka – Warszawa Wesoła

    37
  • Liczba głosów: 30

    Szkoła Podstawowa – Białołęka

    30
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa – Burzenin

    2
  • Liczba głosów: 27

    Szkoła Podstawowa – Chabielice

    27
  • Liczba głosów: 159

    Szkoła Podstawowa – Debrzno

    159
  • Liczba głosów: 9

    Szkoła Podstawowa – Dziergowice

    9
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa – Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk – Poznań

    61
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa – Gdyńska Szkoła Społeczna – Gdynia

    1
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa – Hanna

    34
  • Liczba głosów: 73

    Szkoła Podstawowa – Kruszewiec

    73
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa – Lubieszów

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa – Maciejowice

    0
  • Liczba głosów: 10

    Szkoła Podstawowa – Magnuszewice

    10
  • Liczba głosów: 200

    Szkoła Podstawowa – Miejski Zespół Szkół – Duszniki-Zdrój

    200
  • Liczba głosów: 131

    Szkoła Podstawowa – Mroczno

    131
  • Liczba głosów: 931

    Szkoła Podstawowa – Stanowice

    931
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa – Stare Gronowo

    59
  • Liczba głosów: 71

    Szkoła Podstawowa – Ulasek

    71
  • Liczba głosów: 31

    Szkoła Podstawowa – Wiry

    31
  • Liczba głosów: 24

    Szkoła Podstawowa – Zacharzyn

    24
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa – Żelechów

    0
  • Liczba głosów: 44

    Szkoła Podstawowa Fundacji “Elementarz” – Siamoszyce

    44
  • Liczba głosów: 750

    Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka – Pasieki

    750
  • Liczba głosów: 107

    Szkoła Podstawowa im ks. kan. Józefa Swobodzińskiego – Kęsowo

    107
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im Lucjana Kowalskiego – Skórowo

    2
  • Liczba głosów: 182

    Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich – Bielawy

    182
  • Liczba głosów: 55

    Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich – Nowa Cerkiew

    55
  • Liczba głosów: 92

    Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza – Wręczyca Wielka

    92
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Białaczów

    0
  • Liczba głosów: 22

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Białaczów

    22
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Budziszewko

    1
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Przeciszewo

    35
  • Liczba głosów: 200

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza – Żyrzyn

    200
  • Liczba głosów: 144

    Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren – Dąbrowa

    144
  • Liczba głosów: 165

    Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich – Sadowie

    165
  • Liczba głosów: 300

    Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi – Wola Raniżowska

    300
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózkówny – Mszalnica

    2
  • Liczba głosów: 259

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r. – Tarłów

    259
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte – Rozkochów

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego – Bucz

    0
  • Liczba głosów: 1125

    Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina – Książenice

    1125
  • Liczba głosów: 51

    Szkoła Podstawowa im. gen. J. H. Dąbrowskiego – Słupia Wielka

    51
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego – Czarna

    4
  • Liczba głosów: 230

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza – Dąbie Lubuskie

    230
  • Liczba głosów: 55

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza – Jaczów

    55
  • Liczba głosów: 40

    Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego – Tarnowiec

    40
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy – Rataje Słupskie

    0
  • Liczba głosów: 197

    Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga – Ostroróg

    197
  • Liczba głosów: 84

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Bielino

    84
  • Liczba głosów: 508

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Jawornik Polski

    508
  • Liczba głosów: 251

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Korytowo

    251
  • Liczba głosów: 257

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Niwiska

    257
  • Liczba głosów: 46

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Pępowo

    46
  • Liczba głosów: 52

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Wiązów

    52
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym – Masłów

    1
  • Liczba głosów: 63

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka – Dąbrówka

    63
  • Liczba głosów: 58

    Szkoła Podstawowa im. Josepha Conrada Korzeniowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego – Tychy

    58
  • Liczba głosów: 293

    Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Manasterz

    293
  • Liczba głosów: 341

    Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance – Straszyn

    341
  • Liczba głosów: 126

    Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego- Biesiekierz

    126
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Junoszy Szaniawskiego – Szaniawy-Matysy

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza – Ruda Talubska

    0
  • Liczba głosów: 256

    Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Sudoła – Wiązownica

    256
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich – Zakliczyn

    0
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej – Leszczyn Szlachecki

    35
  • Liczba głosów: 199

    Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej – Nowa Sarzyna

    199
  • Liczba głosów: 43

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – Gole

    43
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – Olchowa

    0
  • Liczba głosów: 144

    Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie – Szczepanowo

    144
  • Liczba głosów: 163

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika – Wiktorówko

    163
  • Liczba głosów: 67

    Szkoła Podstawowa im. mjr Stanisława Szymachy – Glewiec

    67
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. o. M. Tomaszka – Pieńsk

    0
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich – Rzeplin

    3
  • Liczba głosów: 191

    Szkoła Podstawowa im. Pierre’a de Coubertina – Budy Siennickie

    191
  • Liczba głosów: 351

    Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów – Łebcz

    351
  • Liczba głosów: 72

    Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. “Gołąb” – Kobylany

    72
  • Liczba głosów: 152

    Szkoła Podstawowa im. por. Wacława Tarnowskiego – Wudzyn

    152
  • Liczba głosów: 68

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich – Chwałkowo Kościelne

    68
  • Liczba głosów: 518

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich – Pniewy

    518
  • Liczba głosów: 105

    Szkoła Podstawowa im. prof. Adama Wodziczki nr 4 – Luboń

    105
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej – Pigża

    2
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie – Kłodawa

    34
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego – Zaniemyśl

    4
  • Liczba głosów: 241

    Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka – Jaszkowa Dolna

    241
  • Liczba głosów: 260

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka – Murzynowo Kościelne

    260
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Suchowoli – Suchowola

    0
  • Liczba głosów: 71

    Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego – Domaszowice

    71
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II – Nożyno

    3
  • Liczba głosów: 236

    Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi – Knurów

    236
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Jackowo Górne

    0
  • Liczba głosów: 407

    Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Krzyszkowice

    407
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki – Sosnowica

    2
  • Liczba głosów: 275

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Kozłów

    275
  • Liczba głosów: 28

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Rogi

    28
  • Liczba głosów: 32

    Szkoła Podstawowa im.Władysława Bełzy – Bieniądzice

    32
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza – Skrudki

    3
  • Liczba głosów: 38

    Szkoła Podstawowa Marco Polo – Wrocław

    38
  • Liczba głosów: 104

    Szkoła Podstawowa Milenium im.Jana Pawła II – Popowo Kościelne

    104
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Kęty

    5
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Piechowice

    4
  • Liczba głosów: 145

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Rydułtowy

    145
  • Liczba głosów: 12

    Szkoła Podstawowa nr 1 – Skierniewice

    12
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 1 (Gminny Zespół Szkół) – Kazimierz Dolny

    2
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego – Kamieniec Ząbkowicki

    0
  • Liczba głosów: 53

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego – Polkowice

    53
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka – Komorniki

    3
  • Liczba głosów: 103

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej – Łomianki

    103
  • Liczba głosów: 452

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego – Gdańsk

    452
  • Liczba głosów: 83

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – Nidzica

    83
  • Liczba głosów: 18

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – Porąbka

    18
  • Liczba głosów: 145

    Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków – Grodzisk Wielkopolski

    145
  • Liczba głosów: 103

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich – Imielin

    103
  • Liczba głosów: 111

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Biłgoraj

    111
  • Liczba głosów: 8

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II – Giżycko

    8
  • Liczba głosów: 293

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta – Otwock

    293
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi – Międzyrzecz

    1
  • Liczba głosów: 123

    Szkoła Podstawowa nr 10 im Marii Curie-Skłodowskiej – Katowice

    123
  • Liczba głosów: 264

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. J. Brzechwy – Rumia

    264
  • Liczba głosów: 318

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego – Czechowice-Dziedzice

    318
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. prof. A. F. Nosala – Dębica

    6
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego – Białystok

    6
  • Liczba głosów: 77

    Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki – Katowice

    77
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte – Kielce

    0
  • Liczba głosów: 33

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Czesława Niemena – Lublin

    33
  • Liczba głosów: 371

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. A. Szklarskiego – Ruda Śląska

    371
  • Liczba głosów: 148

    Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego – Kraków

    148
  • Liczba głosów: 9

    Szkoła Podstawowa nr 14 – Bydgoszcz

    9
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 14 – Kalisz

    6
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka – Warszawa

    99
  • Liczba głosów: 74

    Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków – Konin

    74
  • Liczba głosów: 205

    Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi – Żory

    205
  • Liczba głosów: 27

    Szkoła Podstawowa nr 158 – Warszawa

    27
  • Liczba głosów: 554

    Szkoła Podstawowa nr 166 im. 19 Stycznia – Łódź

    554
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Brzechwy – Jastrzębie-Zdrój

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki – Katowice

    0
  • Liczba głosów: 407

    Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich – Rzeszów

    407
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa nr 18 – Rzeszów

    59
  • Liczba głosów: 98

    Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej – Poznań

    98
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi – Rybnik

    2
  • Liczba głosów: 126

    Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej – Kielce

    126
  • Liczba głosów: 91

    Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego – Katowice

    91
  • Liczba głosów: 503

    Szkoła Podstawowa nr 2 – Koluszki

    503
  • Liczba głosów: 173

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi – Jarocin

    173
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego – Łańcut

    0
  • Liczba głosów: 344

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej – Czeladź

    344
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika – Łobez

    35
  • Liczba głosów: 524

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich – Rogoźno

    524
  • Liczba głosów: 130

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. Gerarda Labudy – Luzino

    130
  • Liczba głosów: 232

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta – Józefów

    232
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła podstawowa nr 2 im. Św. A. Kostki – Trzeboś

    0
  • Liczba głosów: 21

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. dr Janusza Korczaka – Jastrowie

    21
  • Liczba głosów: 472

    Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich – Warszawa

    472
  • Liczba głosów: 604

    Szkoła Podstawowa nr 21 – Rzeszów

    604
  • Liczba głosów: 211

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. Józefa Lompy – Bytom

    211
  • Liczba głosów: 385

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Jana Stefana Dworaka – Ruda Śląska

    385
  • Liczba głosów: 73

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Rafała Pomorskiego z Oddziałami Integracyjnymi – Tychy

    73
  • Liczba głosów: 258

    Szkoła Podstawowa nr 23 – Wrocław

    258
  • Liczba głosów: 108

    Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego – Warszawa

    108
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 26 – Kraków

    1
  • Liczba głosów: 327

    Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada – Warszawa

    327
  • Liczba głosów: 540

    Szkoła Podstawowa Nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” – Warszawa

    540
  • Liczba głosów: 173

    Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza – Lublin

    173
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi – Częstochowa

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 29 w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Łódź

    1
  • Liczba głosów: 1939

    Szkoła Podstawowa nr 3 – Środa Wielkopolska

    1939
  • Liczba głosów: 308

    Szkoła Podstawowa nr 3 Hugona Kołłątaja – Błonie

    308
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego – Poznań

    3
  • Liczba głosów: 142

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki – Pruszcz Gdański

    142
  • Liczba głosów: 392

    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego – Tomaszów Mazowiecki

    392
  • Liczba głosów: 54

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi – Gostyń

    54
  • Liczba głosów: 270

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza – Skarżysko-Kamienna

    270
  • Liczba głosów: 177

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków – Iława

    177
  • Liczba głosów: 701

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków – Mikołów

    701
  • Liczba głosów: 385

    Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann – Warszawa

    385
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jerzego Dudy-Gracza – Częstochowa

    34
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 35 – Łódź

    0
  • Liczba głosów: 504

    Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej – Warszawa

    504
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła podstawowa nr 36 – Bielsko-Biała

    3
  • Liczba głosów: 115

    Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjr Henryka Sucharskiego – Poznań

    115
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków – Częstochowa

    99
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa nr 368 im. “Polskich Olimpijczyków” – Warszawa

    150
  • Liczba głosów: 172

    Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Wrocław

    172
  • Liczba głosów: 58

    Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi – Bydgoszcz

    58
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa nr 38 im. Gen. Stanisława Maczka – Gdańsk

    35
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego – Warszawa

    5
  • Liczba głosów: 194

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. K. Makuszyńskiego – Sosnowiec

    194
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów – Lublin

    150
  • Liczba głosów: 187

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza – Leszno

    187
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy – Ruda Śląska

    61
  • Liczba głosów: 48

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliana Tuwima – Sosnowiec

    48
  • Liczba głosów: 23

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika – Zawiercie

    23
  • Liczba głosów: 151

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego – Wałcz

    151
  • Liczba głosów: 310

    Szkoła Podstawowa nr 45 – Bytom

    310
  • Liczba głosów: 422

    Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Korczaka – Sosnowiec

    422
  • Liczba głosów: 490

    Szkoła Podstawowa nr 46 – Bytom

    490
  • Liczba głosów: 45

    Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego – Białystok

    45
  • Liczba głosów: 193

    Szkoła Podstawowa nr 5 – Zgierz

    193
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków – Kraków

    1
  • Liczba głosów: 117

    Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi – Warszawa

    117
  • Liczba głosów: 350

    Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarca – Poznań

    350
  • Liczba głosów: 258

    Szkoła Podstawowa nr 55 Im. Eugeniusza Lokajskiego – Łódź

    258
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 6 – Sokołów Podlaski

    99
  • Liczba głosów: 209

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka – Zawiercie

    209
  • Liczba głosów: 107

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego – Olsztyn

    107
  • Liczba głosów: 69

    Szkoła Podstawowa nr 61 Specjalna – Katowice

    69
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej – Wrocław

    1
  • Liczba głosów: 493

    Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Zawiszy Czarnego – Warszawa

    493
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa nr 67 – Kraków

    93
  • Liczba głosów: 31

    Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej – Warszawa

    31
  • Liczba głosów: 127

    Szkoła Podstawowa nr 8 – Tomaszów Mazowiecki

    127
  • Liczba głosów: 543

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wierskiego – Chełm

    543
  • Liczba głosów: 124

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich – Oleśnica

    124
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 83 im Stanisława Jachowicza – Łódź

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 86 – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 265

    Szkoła Podstawowa nr. 382 im. Warszawskich Dzieci – Warszawa

    265
  • Liczba głosów: 37

    Szkoła Podstawowa numer 169 im. Orła Białego – Warszawa

    37
  • Liczba głosów: 109

    Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich – Mysłowice

    109
  • Liczba głosów: 62

    Szkoła Podstawowa w Charzykowach – Charzykowy

    62
  • Liczba głosów: 67

    Szkoła Podstawowa w Jamnicy – Jamnica

    67
  • Liczba głosów: 132

    Szkoła Podstawowa w Januszewicach – Januszewice

    132
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Jarząbkowie im. Jana Pawła II – Jarząbkowo

    0
  • Liczba głosów: 18

    Szkoła Podstawowa w Kaszycach imienia Pułkownika Czesława Mączyńskiego – Kaszyce

    18
  • Liczba głosów: 521

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich – Opalenica

    521
  • Liczba głosów: 417

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich – Gliwice

    417
  • Liczba głosów: 47

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii – Słupsk

    47
  • Liczba głosów: 17

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza – Rybnik

    17
  • Liczba głosów: 1225

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 – Wieliczka

    1225
  • Liczba głosów: 66

    Thames British School – Warszawa

    66
  • Liczba głosów: 60

    Towarzystwo Edukacyjne Vizja – Warszawa

    60
  • Liczba głosów: 46

    Zespół Edukacyjny nr 9 im. Kornela Makuszyńskiego – Zielona Góra

    46
  • Liczba głosów: 293

    Zespół Edukacyjny w Bytnicy / Przedszkole w Bytnicy – Bytnica

    293
  • Liczba głosów: 202

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Bielkówko

    202
  • Liczba głosów: 252

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Kulice

    252
  • Liczba głosów: 40

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Rajkowy

    40
  • Liczba głosów: 38

    Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych – Częstochowa

    38
  • Liczba głosów: 235

    Zespół Oświatowy – Borowie

    235
  • Liczba głosów: 19

    Zespół Oświatowy. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Krześlin

    19
  • Liczba głosów: 322

    Zespół Placówek Oświatowych – Strawczyn

    322
  • Liczba głosów: 55

    Zespół Placówek Oświatowych im. M. Kolumby Białeckiej – Kielce

    55
  • Liczba głosów: 51

    Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych – Cieszyn

    51
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – Głogów

    0
  • Liczba głosów: 448

    Zespół Szkół i Placówek – Manasterz

    448
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 – Ostrowiec Świętokrzyski

    186
  • Liczba głosów: 232

    Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza – Police

    232
  • Liczba głosów: 301

    Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza – Włocławek

    301
  • Liczba głosów: 3

    Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego ( SP nr3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego) – Jastrzębie-Zdrój

    3
  • Liczba głosów: 1254

    Zespół Szkół nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 1) – Łosice

    1254
  • Liczba głosów: 3901

    Zespół Szkół nr 128 – Warszawa

    3901
  • Liczba głosów: 96

    Zespół Szkół nr 3 – Katowice

    96
  • Liczba głosów: 41

    Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 2 – Białystok

    41
  • Liczba głosów: 250

    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 – Pruszcz Gdański

    250
  • Liczba głosów: 64

    Zespół Szkół w Głoskowie (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego) – Głosków

    64
  • Liczba głosów: 144

    Zespół Szkół w Pustyni – Pustynia

    144
  • Liczba głosów: 89

    Zespół Szkół w Starym Ochędzynie – Stary Ochędzyn

    89
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno – Przedszkolny – Miłosław

    1
  • Liczba głosów: 256

    Zespół Szkolno – Przedszkolny – Strojec

    256
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkolno – Przedszkolny – Strykowo

    186
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 2 – Piekary Śląskie

    186
  • Liczba głosów: 168

    Zespół Szkolno-Przedszkolno w Wojnowicach – Opalenica

    168
  • Liczba głosów: 318

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Borkowo

    318
  • Liczba głosów: 84

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Chalin

    84
  • Liczba głosów: 53

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Chudów

    53
  • Liczba głosów: 475

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Gierałtowice

    475
  • Liczba głosów: 211

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Kaliszki

    211
  • Liczba głosów: 56

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Kokanin

    56
  • Liczba głosów: 31

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Łukta

    31
  • Liczba głosów: 3

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Radziki Duże

    3
  • Liczba głosów: 243

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Wola Zabierzowska

    243
  • Liczba głosów: 105

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Zabłocie

    105
  • Liczba głosów: 29

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego – Bartniki

    29
  • Liczba głosów: 7

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Imienia Olimpijczyków Polskich – Stawiguda

    7
  • Liczba głosów: 276

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Piwniczna-Zdrój

    276
  • Liczba głosów: 139

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 47) – Kraków

    139
  • Liczba głosów: 231

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 – Gliwice

    231
  • Liczba głosów: 2

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 – Strzelno

    2
  • Liczba głosów: 49

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 – Strzelno

    49
  • Liczba głosów: 330

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Gliwice

    330
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Łódź

    0
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Rębielice Królewskie

    1
  • Liczba głosów: 232

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 – Gliwice

    232
  • Liczba głosów: 249

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 – Wałbrzych

    249
  • Liczba głosów: 143

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 – Dąbrowa Górnicza

    143
  • Liczba głosów: 900

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 – Żory

    900
  • Liczba głosów: 93

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej – Bisztynek

    93
  • Liczba głosów: 541

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego – Kamień Krajeński

    541
  • Liczba głosów: 78

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hażlachu – Hażlach

    78
  • Liczba głosów: 43

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie – Rogozino

    43
  • Liczba głosów: 58

    Zespół Szkoły i Przedszkola – Komorniki

    58
  • Liczba głosów: 161

    Zespół Szkoły i Przedszkola – Mokrsko

    161
  • Liczba głosów: 29

    Zespół Szkoły i Przedszkola – Ożarów

    29
  • Liczba głosów: 95

    Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola – Chobienice

    95
  • Liczba głosów: 9

    Zespół: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza i Przedszkole – Siciny

    9
  • Liczba głosów: 2

    ZPO Szkoła Podstawowa – Kozłów

    2

    Konkursy z nagrodami background

    contest image image bg

    Konkurs na największą liczbę kroków

    Dowiedz się więcej
    contest image contest bg

    Konkurs na najciekawsze video sportowe

    Dowiedz się więcej

    Nagrody konkursowe

    award img image bg

    Opaski sportowe dla wszystkich uczniów zwycięskich szkół

    Zbieraj kroki, aby otrzymać sportową opaskę! Wszyscy uczniowie z trzech zwycięskich szkół, którzy wezmą udział w konkursie na największą liczbę kroków otrzymają od Fundacji Pho3nix elektroniczne sportowe opaski, z których dzieci będą mogły też korzystać w ramach aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

    award img image bg

    Sprzęt sportowy dla szkół o wartości do 10 000 zł

    Trzy szkoły, które zdobędą najwięcej głosów internautów i jury Fundacji w konkursie na najciekawsze video sportowe, zdobywają sprzęt sportowy dla swoich uczniów. Jest o co walczyć – na najlepszych czekają nagrody o wartości:
    10 000 zł, 7 000 zł i 5 000 zł!

    award img image bg

    Warsztaty
    sportowo-edukacyjne

    Warsztaty Pho3nix Kids to sportowo-edukacyjne zajęcia i pokazy, z udziałem czołowych sportowców i olimpijczyków. Z naszym sportowym show przyjedziemy do 100 najlepszych szkół biorących udział w naszej akcji.

    Pho3nix Active School w 4 krokach

    1 step icon
    Krok 1 – Do końca lutego 2021 szukamy 500 szkół z całej Polski do pierwszej edycji Pho3nix Active School. Na początku roku startują także nasze inicjatywy towarzyszące.
    2 step icon
    Krok 2 – Konkurs na największą liczbę kroków! Rywalizacja międzyszkolna prowadzona będzie na aplikacji mobilnej Pho3nix Kids i potrwa od 6 do 14 kwietnia 2021.
    3 step icon
    Krok 3 – Inicjatywy w szkołach! Od 4 do 11 maja szkoły nagrywają video konkursowe ze sportową aktywnością. Do 16 maja będziemy czekać na relacje.
    4 step icon
    Krok 4 – Konkurs na najciekawszy film! Pora zachęcać uczniów i znajomych do głosowania na sportowy film i… trzymać kciuki za wyniki. Nagrody czekają!

    Inicjatywy towarzyszące

    promotion image frame
    promotion image frame

    Inicjatywy towarzyszące

    Pho3nix Active School to nie tylko konkursy z nagrodami ale także kilka miesięcy przygotowań i inspirujących inicjatyw, zwieńczonych finałowym tygodniem. Każda szkoła ma szansę na zaangażowanie się w dodatkowe akcje i otrzymać materiały i gadżety od Fundacji Pho3nix wspierające promocję finału akcji w szkole i konkursów z nagrodami.

    Bądź na bieżąco na FB