Aktualności

Lipiec i sierpień stoją pod znakiem wakacyjnego szaleństwa z Pho3nix Kids!

Cieszy nas fakt, że w tym roku jeszcze więcej dzieci bezpłatnie korzysta z wypoczynku podczas obozów i półkolonii Pho3nix Kids, sfinansowanych przez Fundację Pho3nix.

4 turnusy tygodniowych wyjazdów oraz 20 turnusów stacjonarnych półkolonii organizowanych w 10 miastach Polski to aż 420 uśmiechniętych dzieci wybranych ze 107 szkół, które wyróżniły się największą aktywnością w programach edukacyjnych Pho3nix Kids. 

Czas spędzony z Pho3nixem musi być wypełniony aktywnościami i ruchem, a wszystko to w duchu integracji i zabawy fair play, ale także wartości i czystej radości, jakie niesie sport. Jak zawsze dla naszych podopiecznych wybraliśmy piękne i dobrze wyposażone lokalizacje oraz najlepszych trenerów i animatorów. Aż 4 z naszych instruktorów to olimpijczycy a 2 to medaliści Mistrzostw Świata w pływaniu. Jesteśmy przekonani, że 8 godzin dziennie zajęć sportowo-rekreacyjnych przyniesie mnóstwo frajdy, wrażeń i nowych umiejętności podopiecznym. A jeśli choć w jednym dziecku zaszczepi miłość do sportu, to będzie to dodatkowy sukces.