Aktualności

Fundacja Pho3nix po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

7 grudnia wystartowała rejestracja dla szkół i nauczycieli do największego, ogólnopolskiego, międzyszkolnego konkursu na kroki!

Konkurs rusza 24.01 i będzie trwał 2 tygodnie. Przeprowadzony będzie w całości w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids dostępnej w Google Play i App Store.

Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną. Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie.

Co więcej, każdy aktywny uczeń, w ramach konkursu szkolnego to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W zeszłym roku angażując szkoły i dzieci z całej Polski „wyćwiczyliśmy” dla WOŚP ponad 1 mln złotych. W 2022 roku idziemy także po 1 000 000 PLN! Pierwszy krok dla nauczyciela to rejestracja szkoły do konkursu!

Rejestracja szkół dostępna jest pod linkiem: https://pho3nix-kids.com/pho3nix-gra-z-wosp/

Kolejny krok to zaangażowanie jak największej liczby dzieci, które od 24.01 do 6.02 będą rywalizowały o sportowe nagrody dla siebie, a równolegle połączą siły w szczytnym celu! Razem idźmy po 1 000 000 PLN dla WOŚP!

Regulamin konkursu i akcji charytatywnej dostępny pod adresem: https://pho3nix-kids.com/polska/regulaminy/