Pho3nix Active School / 30.04-15.05.2022

NAJWIĘKSZY W POLSCE
SPORTOWY KONKURS
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki
oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Rekordowe nagrody konkursowe
o łącznej wartości ponad 1 000 000 zł!

award img

Nagrody w głosowaniu publiczności

1 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

12 500 zł
2 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

7 500 zł
3 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

5 000 zł

award img

Nagrody Jury

1 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

15 000 zł
2 miejsce – sprzęt sportowy o wartości

10 000 zł
3 – 7 miejsca – sprzęt sportowy o wartości

5 000 zł

award img

Warsztaty sportowo-edukacyjne dla 100 szkół

Dodatkowo, łącznie 100 szkół odwiedzimy z naszymi wyjątkowymi warsztatami sportowo-edukacyjnymi! Warsztaty Pho3nix Kids to fantastyczna nagroda, która będzie przyznana szkołom z miejsc 1-50 z głosowania publiczności, oraz 50 szkołom wybranym przez jury konkursu.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która może odpowiadać ich predyspozycjom. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!

Pho3nix Active School 2022 - Zagłosuj na film konkursowy!

  • Liczba głosów: 425

    Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa – Poznań

    425
  • Liczba głosów: 275

    Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO im. Zawiszy Czarnego w Warszawie – Warszawa

    275
  • Liczba głosów: 18

    GZS, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kazimierzu Dolnym – Kazimierz Dolny

    18
  • Liczba głosów: 208

    Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów w Krośnie – Krosno

    208
  • Liczba głosów: 188

    Miejski Zespół Szkół – Duszniki-Zdrój

    188
  • Liczba głosów: 48

    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Szkoła Podstawowa nr 8 w Giżycku – Giżycko

    48
  • Liczba głosów: 253

    Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby – Gdańsk

    253
  • Liczba głosów: 16

    Nasza Szkoła – Gdańsk

    16
  • Liczba głosów: 530

    Niepubliczna Podstawowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej – Ruda Śląska

    530
  • Liczba głosów: 1

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Mała Szkoła” – Żagań

    1
  • Liczba głosów: 21

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Niebieska21” w Krośnie – Krosno

    21
  • Liczba głosów: 1

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Piątka” – Olsztyn

    1
  • Liczba głosów: 269

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Piękny Umysł” – Częstochowa

    269
  • Liczba głosów: 150

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego – Ostrowiec Świętokrzyski

    150
  • Liczba głosów: 140

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie – Jarocin

    140
  • Liczba głosów: 387

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa – Sopot

    387
  • Liczba głosów: 196

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brodowie – Brodowo

    196
  • Liczba głosów: 123

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Szkoła 707 – Karpacz

    123
  • Liczba głosów: 31

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łuszczanowie – Łuszczanów

    31
  • Liczba głosów: 9

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Razem – Chełm

    9
  • Liczba głosów: 1

    Niepubliczna Szkoła Praxis – Łąki

    1
  • Liczba głosów: 99

    Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek – Ramsowo

    99
  • Liczba głosów: 1

    NSP 47 Fundacji Primus – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 163

    Ogólnokoształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 – Rzeszów

    163
  • Liczba głosów: 1

    Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Akademia Ucznia w Wyszkowie – Wyszków

    1
  • Liczba głosów: 66

    Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach – Brzeziny

    66
  • Liczba głosów: 13

    Prywatna Szkoła Podstawowa „Jagiellończyk” – Kalisz

    13
  • Liczba głosów: 1

    Prywatna Szkoła Podstawowa „Kuźnia Talentów” w Lusówku – Lusówko

    1
  • Liczba głosów: 2

    Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 w Warszawie – Warszawa

    2
  • Liczba głosów: 346

    Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej – Skarżysko-Kamienna

    346
  • Liczba głosów: 11

    Przedszkole Miejskie nr 38 w Sosnowcu – Sosnowiec

    11
  • Liczba głosów: 116

    Przedszkole nr 21 Akademia Pana Kleksa – Poznań

    116
  • Liczba głosów: 240

    Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi w Warszawie – Warszawa

    240
  • Liczba głosów: 1

    PSP nr 6 Sokołów Podlaski – Sokołów Podlaski

    1
  • Liczba głosów: 4

    Publiczna Szkoła im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie – Mierzyn

    4
  • Liczba głosów: 13

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach – Rudniki

    13
  • Liczba głosów: 46

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca w Wyśmierzycach – Wyśmierzyce

    46
  • Liczba głosów: 79

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Długoszewskiej w Babinie – Babin

    79
  • Liczba głosów: 67

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach – Jedlińsk

    67
  • Liczba głosów: 10

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie – Rogolin

    10
  • Liczba głosów: 184

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rzeplinie – Rzeplin

    184
  • Liczba głosów: 93

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy – Rogoźnica

    93
  • Liczba głosów: 271

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Witeradowie – Witeradów

    271
  • Liczba głosów: 189

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach – Wierzchowiny

    189
  • Liczba głosów: 79

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. księdza Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie – Dobieszyn

    79
  • Liczba głosów: 7

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Dudach – Ostrów Mazowiecka

    7
  • Liczba głosów: 69

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łąkach – Łąki

    69
  • Liczba głosów: 42

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lgocie Wielkiej – Radomsko

    42
  • Liczba głosów: 0

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Cisiu – Cisie

    0
  • Liczba głosów: 41

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole – Gniewoszów

    41
  • Liczba głosów: 156

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Laski

    156
  • Liczba głosów: 193

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie – Rudniki

    193
  • Liczba głosów: 7

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. K. Wyszyńskiego w Jeziorze – Jeziora

    7
  • Liczba głosów: 11

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk. AK Józefa Pawlaka „Brzozy” – Przyłęk

    11
  • Liczba głosów: 204

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli – Żabia Wola

    204
  • Liczba głosów: 87

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Janowie – Janów

    87
  • Liczba głosów: 48

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni – Dęblin

    48
  • Liczba głosów: 477

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie – Szczecin

    477
  • Liczba głosów: 222

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Głowaczowie – Głowaczów

    222
  • Liczba głosów: 823

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu – Zwoleń

    823
  • Liczba głosów: 96

    Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo we Wrocławiu – Wrocław

    96
  • Liczba głosów: 1680

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu – Grójec

    1680
  • Liczba głosów: 86

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 – Kędzierzyn-Koźle

    86
  • Liczba głosów: 158

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 – Głuchołazy

    158
  • Liczba głosów: 328

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Grójcu – Grójec

    328
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach – Chorzele

    1
  • Liczba głosów: 151

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 – Radom

    151
  • Liczba głosów: 117

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Radomiu – Radom

    117
  • Liczba głosów: 67

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II – Wałbrzych

    67
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Kędzierzyn-Koźle

    1
  • Liczba głosów: 1176

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. K. Jagiellończyka z Oddziałami Integracyjnymi – Radom

    1176
  • Liczba głosów: 231

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu – Opole

    231
  • Liczba głosów: 576

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Cerekwi – Cerekiew

    576
  • Liczba głosów: 29

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Goszczynie – Goszczyn

    29
  • Liczba głosów: 34

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Hucisku – Hucisko

    34
  • Liczba głosów: 339

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie – Jaryszów

    339
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Jugowicach – Boguszów-Gorce

    1
  • Liczba głosów: 26

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie – Nowy Łupków

    26
  • Liczba głosów: 79

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Sielcu – Sielec

    79
  • Liczba głosów: 112

    Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Strugach – Jajczaki

    112
  • Liczba głosów: 4

    Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego – Opoczno

    4
  • Liczba głosów: 602

    Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza – Rzeszów

    602
  • Liczba głosów: 763

    Publiczny Zespól Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie – Sochocin

    763
  • Liczba głosów: 88

    Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ruchnie – Ruchna

    88
  • Liczba głosów: 53

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni – Września

    53
  • Liczba głosów: 393

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni – Września

    393
  • Liczba głosów: 1

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni – Września

    1
  • Liczba głosów: 281

    Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie – Chwalibogowo

    281
  • Liczba głosów: 151

    SP1 im. Tytusa Działyńskiego – Kórnik

    151
  • Liczba głosów: 268

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 – Elbląg

    268
  • Liczba głosów: 648

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w Krakowie – Kraków

    648
  • Liczba głosów: 53

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie – Grodków

    53
  • Liczba głosów: 177

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu – Zamość

    177
  • Liczba głosów: 1

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku – Frysztak

    1
  • Liczba głosów: 99

    Społeczna Szkoła Podstawowa – Starachowice

    99
  • Liczba głosów: 709

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Poznaniu – Poznań

    709
  • Liczba głosów: 20

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO – Białystok

    20
  • Liczba głosów: 195

    SSP nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Warszawa

    195
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa – Bucz

    1
  • Liczba głosów: 52

    Szkoła Podstawowa Da Vinci – Poznań

    52
  • Liczba głosów: 79

    Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz z Oddzialem Przedszkolnym w Siamoszycach – Siamoszyce

    79
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Henryka Sienkiewicza – Książki

    1
  • Liczba głosów: 18

    Szkoła Podstawowa im. 16 Pułku Artylerii Lekkiej w Plemiętach – Grudziądz

    18
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie – Rosnowo

    150
  • Liczba głosów: 110

    Szkoła Podstawowa im. 72 Pułku Piechoty „Radom” w Konopnicy – Konopnica

    110
  • Liczba głosów: 110

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Budziszewku

    110
  • Liczba głosów: 29

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie – Przeciszewo

    29
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej – Wręczyca Wielka

    6
  • Liczba głosów: 272

    Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu – Niemcz

    272
  • Liczba głosów: 250

    Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie – Przeźmierowo

    250
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie – Blichowo

    1
  • Liczba głosów: 274

    Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie – Dąbrowa

    274
  • Liczba głosów: 396

    Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej – Niedźwiada

    396
  • Liczba głosów: 125

    Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Sadowiu – Sadowie

    125
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej – Wola Raniżowska

    1
  • Liczba głosów: 335

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r w Tarłowie – Tarłów

    335
  • Liczba głosów: 444

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Stanisławów Pierwszy

    444
  • Liczba głosów: 96

    Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Chechle – Chechło

    96
  • Liczba głosów: 195

    Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie – Lublin

    195
  • Liczba głosów: 245

    Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie – Wojciechowo

    245
  • Liczba głosów: 2072

    Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Książenicach – Książenice

    2072
  • Liczba głosów: 216

    Szkoła Podstawowa im. Franciszka Tredera w Borzestowie – Borzestowo

    216
  • Liczba głosów: 60

    Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Pogwizdowie – Pogwizdów

    60
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Ponętowie Górnym Drugim – Ponętów Górny Drugi

    1
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza – Górniki

    35
  • Liczba głosów: 115

    Szkola Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu – Jasień

    115
  • Liczba głosów: 575

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze – Wiśniowa Góra

    575
  • Liczba głosów: 194

    Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu – Zagościniec

    194
  • Liczba głosów: 129

    Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie – Świętajno

    129
  • Liczba głosów: 244

    Szkoła Podstawowa im. J.A. Maklakiewicza w Mszczonowie – Mszczonów

    244
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy – Grabowo Królewskie

    93
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy – Rokietnica

    1
  • Liczba głosów: 63

    Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żelkowie – Żelkowo

    63
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego – Chęciny

    99
  • Liczba głosów: 116

    Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Dyblinie – Dyblin

    116
  • Liczba głosów: 117

    Szkoła Podstawowa im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie – Orzeszków

    117
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu – Ostroróg

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Jaworów

    1
  • Liczba głosów: 136

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie – Gowidlino

    136
  • Liczba głosów: 882

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach – Holonki

    882
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Huszlewie – Huszlew

    1
  • Liczba głosów: 260

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach – Joniny

    260
  • Liczba głosów: 139

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie – Korytowo

    139
  • Liczba głosów: 208

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwiskach – Niwiska

    208
  • Liczba głosów: 139

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oporowie – Oporów

    139
  • Liczba głosów: 66

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie – Rączyna

    66
  • Liczba głosów: 37

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie – Strączno

    37
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi w Jarząbkowie – Jarząbkowo

    2
  • Liczba głosów: 123

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowej – Kowalowa

    123
  • Liczba głosów: 382

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Pasiekach – Pasieki

    382
  • Liczba głosów: 29

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Szabdzie – Szabda

    29
  • Liczba głosów: 96

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wyszecinie – Wyszecino

    96
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku – Dolsk

    2
  • Liczba głosów: 609

    Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki – Mogilany

    609
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Różycy – Koluszki

    2
  • Liczba głosów: 274

    Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego – Wyszogród

    274
  • Liczba głosów: 118

    Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńśkiego – Manasterz

    118
  • Liczba głosów: 37

    Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Komańczy – Komańcza

    37
  • Liczba głosów: 78

    Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ryglicach – Ryglice

    78
  • Liczba głosów: 216

    Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka w Gronkowie – Gronków

    216
  • Liczba głosów: 418

    Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Jagiellończyka w Wilkasach – Wilkasy/Giżycka

    418
  • Liczba głosów: 49

    Szkoła Podstawowa im. Konrada Jazdżewskiego w Błennie – Błenna

    49
  • Liczba głosów: 26

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Lutomiu – Lutom

    26
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Mokrej Prawej – Mokra Prawa

    1
  • Liczba głosów: 2472

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku – Sławsk

    2472
  • Liczba głosów: 192

    Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie – Szczawin Kościelny

    192
  • Liczba głosów: 306

    Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie – Wasilków

    306
  • Liczba głosów: 1180

    Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego – Górki-Grubaki

    1180
  • Liczba głosów: 113

    Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego – Boża Wola

    113
  • Liczba głosów: 303

    Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa – Banino

    303
  • Liczba głosów: 146

    Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Piotra Poręby w Mystkowie – Mystków

    146
  • Liczba głosów: 280

    Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Sudoła w Wiązownicy – Wiązownica

    280
  • Liczba głosów: 10

    Szkoła Podstawowa im. Lucjana Kowalskiego w Skórowie – Skórowo

    10
  • Liczba głosów: 49

    Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rudnie – Rudno

    49
  • Liczba głosów: 130

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach – Kostomłoty

    130
  • Liczba głosów: 96

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Masłowicach – Masłowice

    96
  • Liczba głosów: 33

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sycowie – Syców

    33
  • Liczba głosów: 63

    Szkoła Podstawowa im. Marii Koszutskiej w Kadzidłowej – Kadzidłowa

    63
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa im. Marii Rodziewiczówny w Żelaznej – Żelazna

    4
  • Liczba głosów: 151

    Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych – Mąchocice Kapitulne

    151
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczepanowie – Szczepanowo

    1
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krynicy – Krynica

    61
  • Liczba głosów: 29

    Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krześlinie – Krześlin

    29
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Michaliny Czechowskiej w Radzanowie – Radzanów

    1
  • Liczba głosów: 155

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Goworowo

    155
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach – Szymany

    93
  • Liczba głosów: 207

    Szkoła Podstawowa im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Cieszewie – Cieszewo

    207
  • Liczba głosów: 47

    Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala – Gałdowo

    47
  • Liczba głosów: 166

    Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Broniszewicach – Czermin

    166
  • Liczba głosów: 276

    Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Brzeziej Łące – Brzezia Łąka

    276
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Krównikach – Krówniki

    35
  • Liczba głosów: 639

    Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Maniewie – Maniewo

    639
  • Liczba głosów: 35

    Szkoła Podstawowa im. Pawła Stalmacha w Wiśle – Wisła

    35
  • Liczba głosów: 153

    Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance – Trzcianka

    153
  • Liczba głosów: 44

    Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy – Drzewica

    44
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich – Nowe Skalmierzyce

    0
  • Liczba głosów: 415

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich – Pniewy

    415
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym – Chwałkowo Kościelne

    1
  • Liczba głosów: 207

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Fałkowie – Fałkowo

    207
  • Liczba głosów: 113

    Szkoła Podstawowa im. prof. arch. Stanisława Marzyńskiego w Rogotworsku – Rogotwórsk

    113
  • Liczba głosów: 53

    Szkoła Podstawowa im. Pułkownika Czesława Mączyńskiego w Kaszycach – Kaszyce

    53
  • Liczba głosów: 172

    Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich w Karpaczu – Karpacz

    172
  • Liczba głosów: 377

    Szkoła Podstawowa im. s. Czesławy Lorek w Biczycach Dolnych – Biczyce Dolne

    377
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej – Jaszkowa Dolna

    1
  • Liczba głosów: 43

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka – Murzynowo Kościelne

    43
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Dursztynie – Dursztyn

    93
  • Liczba głosów: 14

    Szkoła Podstawowa im. Stulecia Odzyskania Niepodległości w Łopiennie – Łopienno

    14
  • Liczba głosów: 210

    Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Knurowie – Knurów

    210
  • Liczba głosów: 665

    Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kotle Dużym – Kocioł Duży

    665
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki – Jackowo Górne

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta – Czechówka

    0
  • Liczba głosów: 119

    Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów Armii Krajowej – Wielka Wieś

    119
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie – Kozłów

    93
  • Liczba głosów: 131

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie – Kutno

    131
  • Liczba głosów: 94

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kwilczu – Kwilcz

    94
  • Liczba głosów: 24

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rogach – Niemodlin

    24
  • Liczba głosów: 40

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Soli – Sól

    40
  • Liczba głosów: 3636

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach – Stawiski

    3636
  • Liczba głosów: 339

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach – Zbrosławice

    339
  • Liczba głosów: 1679

    Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali w Wielu – Wiele

    1679
  • Liczba głosów: 48

    Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Biezdrowie – Biezdrowo

    48
  • Liczba głosów: 122

    Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie – Ruda

    122
  • Liczba głosów: 40

    Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach – Bieniądzice

    40
  • Liczba głosów: 465

    Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Maniowach – Maniowy

    465
  • Liczba głosów: 211

    Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Wiśniowej – Wiśniowa

    211
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach – Warszewice

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa inr 11 w Gdyni im. Bohaterów Załogi ORP Grom – Gdynia

    1
  • Liczba głosów: 910

    Szkoła Podstawowa Katolicka nr 6 im. ks. Franciszka Błachnickiego w Luboniu – Luboń

    910
  • Liczba głosów: 175

    Szkoła Podstawowa Leśniów Wielki – Zielona Gora

    175
  • Liczba głosów: 383

    Szkoła Podstawowa Mieścisko – Mieścisko

    383
  • Liczba głosów: 179

    Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym – Popowo Kościelne

    179
  • Liczba głosów: 322

    Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 Varsovia – Warszawa

    322
  • Liczba głosów: 137

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie-Zdroju – Połczyn-Zdrój

    137
  • Liczba głosów: 213

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza – Słupsk

    213
  • Liczba głosów: 472

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku – Olecko

    472
  • Liczba głosów: 288

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego – Gniew

    288
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym – Tarnowo Podgórne

    1
  • Liczba głosów: 419

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie – Dębno

    419
  • Liczba głosów: 173

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni – Blachownia

    173
  • Liczba głosów: 1288

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu – Wrocław

    1288
  • Liczba głosów: 30

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie – Łobez

    30
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – Porąbka

    61
  • Liczba głosów: 257

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu – Błonie

    257
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu – Milicz

    0
  • Liczba głosów: 156

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku – Rabka-Zdrój

    156
  • Liczba głosów: 189

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków – Grodzisk Wielkopolski

    189
  • Liczba głosów: 62

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Biłgoraj

    62
  • Liczba głosów: 228

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Giżycku – Giżycko

    228
  • Liczba głosów: 139

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Mikołaja z Miry w Krzelowie – Krzelów

    139
  • Liczba głosów: 321

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach – Koluszki

    321
  • Liczba głosów: 300

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie – Chełm

    300
  • Liczba głosów: 342

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Wilkowicach – Wilkowice

    342
  • Liczba głosów: 345

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie-Jeziornie – Konstancin-Jeziorna

    345
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie – Piastów

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Płotach – Płoty

    0
  • Liczba głosów: 103

    Szkoła Podstawowa nr 10 – Koszalin

    103
  • Liczba głosów: 1109

    Szkoła Podstawowa nr 10 – Toruń

    1109
  • Liczba głosów: 222

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie – Lublin

    222
  • Liczba głosów: 63

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy – Rumia

    63
  • Liczba głosów: 207

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach – Czechowice-Dziedzice

    207
  • Liczba głosów: 9

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego – Olsztyn

    9
  • Liczba głosów: 342

    Szkoła Podstawowa nr 10 in. Księżnej Aleksandry Ogińskiej – Siedlce

    342
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 10 w Katowicach – Katowice

    1
  • Liczba głosów: 642

    Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach – Suwałki

    642
  • Liczba głosów: 306

    Szkoła Podstawowa nr 106 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 18 w Krakowie – Kraków

    306
  • Liczba głosów: 101

    Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego – Wrocław

    101
  • Liczba głosów: 88

    Szkoła Podstawowa nr 11 – Grudziądz

    88
  • Liczba głosów: 182

    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile – Piła

    182
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi – Łódź

    2
  • Liczba głosów: 173

    Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u – Szczecin

    173
  • Liczba głosów: 1034

    Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach – Puławy

    1034
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego – Białystok

    2
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach – Siedlce

    1
  • Liczba głosów: 351

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki – Gniezno

    351
  • Liczba głosów: 399

    Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 – Tarnowskie Góry

    399
  • Liczba głosów: 89

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. Alfreda Szklarskiego – Ruda Śląska

    89
  • Liczba głosów: 54

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Franciszka Błachnickiego – Jastrzębie Zdrój

    54
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. S. Rowińskiego – Ostrów Wielkopolski

    3
  • Liczba głosów: 254

    Szkoła Podstawowa nr 14 – Łódź

    254
  • Liczba głosów: 272

    Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. broni Stanislawa Maczka w Lubinie – Lubin

    272
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy – Bydgoszcz

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w Tomaszowie Mazowieckim – Tomaszów Mazowiecki

    0
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte – Łódź

    1
  • Liczba głosów: 238

    Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi – Żory

    238
  • Liczba głosów: 208

    Szkoła Podstawowa nr 16 im. prof. Rudolfa Ranoszka – Jastrzębie-Zdrój

    208
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Brzechwy – Jastrzębie-Zdrój

    1
  • Liczba głosów: 158

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej – Ruda Śląska

    158
  • Liczba głosów: 617

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku – Płock

    617
  • Liczba głosów: 82

    Szkoła Podstawowa nr 17 w Toruniu – Toruń

    82
  • Liczba głosów: 42

    Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich – Rzeszów

    42
  • Liczba głosów: 3600

    Szkoła Podstawowa nr 173 im. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi – Łódź

    3600
  • Liczba głosów: 169

    Szkoła Podstawowa nr 18 – Jaworzno

    169
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 18 – Sosnowiec

    1
  • Liczba głosów: 88

    Szkoła Podstawowa nr 18 – Włocławek

    88
  • Liczba głosów: 1061

    Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej – Dąbrowa Górnicza

    1061
  • Liczba głosów: 470

    Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF – Warszawa

    470
  • Liczba głosów: 271

    Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego w Katowicach – Katowice

    271
  • Liczba głosów: 79

    Szkoła Podstawowa nr 19 w Olsztynie – Olsztyn

    79
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 2 – Łobez

    1
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 2 – Ruda Śląska

    1
  • Liczba głosów: 17

    Szkoła Podstawowa nr 2 – Spytkowice

    17
  • Liczba głosów: 878

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta Cieszkowskiego w Luboniu – Luboń

    878
  • Liczba głosów: 646

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu – Lubań

    646
  • Liczba głosów: 80

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Głogówku – Głogówek

    80
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Pabianicach – Pabianice

    2
  • Liczba głosów: 129

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Kątach Wrocławskich – Kąty Wrocławskie

    129
  • Liczba głosów: 511

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królewj Jadwigi w Swarzędzu – Swarzędz

    511
  • Liczba głosów: 7

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie – Jarocin

    7
  • Liczba głosów: 17

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanislawa Staszica w Chełmie – Chełm

    17
  • Liczba głosów: 197

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej – Czeladź

    197
  • Liczba głosów: 228

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Maksymiliana Golisza w Sztumie – Sztum

    228
  • Liczba głosów: 26

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Lachman w Brzezinach-Berdechów – Brzeziny

    26
  • Liczba głosów: 708

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika – Łosice

    708
  • Liczba głosów: 1218

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej – Ostrów Mazowiecka

    1218
  • Liczba głosów: 96

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimipijczyków – Trzemeszno

    96
  • Liczba głosów: 813

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana – Wałcz

    813
  • Liczba głosów: 114

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. St. Szymańskiego – Zawiercie

    114
  • Liczba głosów: 213

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach – Kozy

    213
  • Liczba głosów: 722

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku – Sanok

    722
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki – Prochowice

    1
  • Liczba głosów: 719

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego – Szubin

    719
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Łańcucie – Łańcut

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Pleszewie – Pleszew

    0
  • Liczba głosów: 219

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu – Mielec

    219
  • Liczba głosów: 52

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. J. Lompy w Bytomiu – Bytom

    52
  • Liczba głosów: 462

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Stanisława Konarskiego w Częstochowie – Częstochowa

    462
  • Liczba głosów: 519

    Szkoła Podstawowa nr 21 w Rzeszowie – Rzeszów

    519
  • Liczba głosów: 135

    Szkoła Podstawowa nr 22 – Bielsko-Biała

    135
  • Liczba głosów: 312

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Jana Stefana Dworaka – Ruda Śląska

    312
  • Liczba głosów: 194

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Skłodowskiej-Curie – Dąbrowa Górnicza

    194
  • Liczba głosów: 152

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. R. Pomorskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach – Tychy

    152
  • Liczba głosów: 245

    Szkoła Podstawowa nr 23 im gen. Józefa Bema w Poznaniu – Poznań

    245
  • Liczba głosów: 506

    Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Włocławek

    506
  • Liczba głosów: 236

    Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu – Sosnowiec

    236
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu – Wrocław

    1
  • Liczba głosów: 473

    Szkoła Podstawowa nr 25 im. Tadeusza Kościuszki – Kraków

    473
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 26 – Kraków

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 26 – Zielona Góra

    0
  • Liczba głosów: 262

    Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada – Warszawa

    262
  • Liczba głosów: 886

    Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” w Warszawie – Warszawa

    886
  • Liczba głosów: 15

    Szkoła Podstawowa nr 29 – Białystok

    15
  • Liczba głosów: 732

    Szkoła Podstawowa nr 3 – Środa Wielkopolska

    732
  • Liczba głosów: 267

    Szkoła Podstawowa nr 3 im Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim – Nowe Miasto Lubawskie

    267
  • Liczba głosów: 193

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. 25. Kaliskiej Dywizji Piechoty w Łęczycy – Łęczyca

    193
  • Liczba głosów: 8

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Krzywoustego w Białogardzie – Białogard

    8
  • Liczba głosów: 83

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza – Drezdenko

    83
  • Liczba głosów: 203

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Hugona Kołłątaja – Błonie

    203
  • Liczba głosów: 58

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach – Siemiatycze

    58
  • Liczba głosów: 451

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Stanislawa Betleja w Kłodzku – Kłodzko

    451
  • Liczba głosów: 183

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego – Konstancin-Jeziorna

    183
  • Liczba głosów: 156

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie – Jarocin

    156
  • Liczba głosów: 317

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich – Rogoźno

    317
  • Liczba głosów: 562

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu

    562
  • Liczba głosów: 358

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstanców Wielkopolskich w Pleszewie – Pleszew

    358
  • Liczba głosów: 25

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego – Płońsk

    25
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły – Brodnica

    2
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie – Radlin

    150
  • Liczba głosów: 479

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni im. Kornela Makuszyńskiego – Bogatynia

    479
  • Liczba głosów: 600

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku im. mjr. Henryka Sucharskiego – Pasłęk

    600
  • Liczba głosów: 124

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance im. Mikołaja Kopernika – Trzcianka

    124
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebini – Trzebinia

    2
  • Liczba głosów: 158

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach – Wojkowice

    158
  • Liczba głosów: 176

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi – Skarżysko-Kamienna

    176
  • Liczba głosów: 187

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków – Mikołów

    187
  • Liczba głosów: 245

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju – Jastrzębie-Zdrój

    245
  • Liczba głosów: 246

    Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy – Bydgoszcz

    246
  • Liczba głosów: 577

    Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann w Warszawie – Warszawa

    577
  • Liczba głosów: 167

    Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Specjalnymi im. Adama Mickiewicza – Sosnowiec

    167
  • Liczba głosów: 260

    Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie – Szczecin

    260
  • Liczba głosów: 40

    Szkoła Podstawowa nr 35 Specjalna – Ruda Śląska

    40
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi – Łódź

    1
  • Liczba głosów: 165

    Szkoła Podstawowa nr 350 im Armii Krajowej – Warszawa

    165
  • Liczba głosów: 392

    Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Warszawie – Warszawa

    392
  • Liczba głosów: 223

    Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w Warszawie – Warszawa

    223
  • Liczba głosów: 49

    Szkoła Podstawowa nr 378 im. I.J. Paderewskiego w Warszawie – Warszawa

    49
  • Liczba głosów: 125

    Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr Henryka Jordana – Łódź

    125
  • Liczba głosów: 331

    Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy – Bydgoszcz

    331
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 382 w Warszawie im. Warszawskich Dzieci – Warszawa

    0
  • Liczba głosów: 8

    Szkoła Podstawowa nr 39 – Kraków

    8
  • Liczba głosów: 110

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu – Sosnowiec

    110
  • Liczba głosów: 184

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów – Lublin

    184
  • Liczba głosów: 268

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku – Gdańsk

    268
  • Liczba głosów: 139

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Lesznie – Leszno

    139
  • Liczba głosów: 133

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie – Kwidzyn

    133
  • Liczba głosów: 14

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty – Giżycko

    14
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu – Bolesławiec

    0
  • Liczba głosów: 11

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Niepokoja – Zgierz

    11
  • Liczba głosów: 92

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej – Ruda Śląska

    92
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. J. Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim – Grodzisk Wielkopolski

    4
  • Liczba głosów: 294

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Zielonka

    294
  • Liczba głosów: 347

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu – Jarosław

    347
  • Liczba głosów: 171

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Chotomskiej w Praszce – Praszka

    171
  • Liczba głosów: 287

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Puchalskiego – Legnica

    287
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Puchalskiego – Legnica

    1
  • Liczba głosów: 288

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego – Wałcz

    288
  • Liczba głosów: 407

    Szkoła Podstawowa nr 4 w Żorach – Żory

    407
  • Liczba głosów: 1001

    Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza – Świnoujście

    1001
  • Liczba głosów: 592

    Szkoła Podstawowa nr 401 – Warszawa

    592
  • Liczba głosów: 344

    Szkoła Podstawowa nr 404 – Warszawa

    344
  • Liczba głosów: 204

    Szkoła Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich – Ruda Śląska

    204
  • Liczba głosów: 101

    Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego w Warszawie – Warszawa

    101
  • Liczba głosów: 341

    Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Korczaka – Sosnowiec

    341
  • Liczba głosów: 111

    Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu – Bytom

    111
  • Liczba głosów: 395

    Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku – Gdańsk

    395
  • Liczba głosów: 388

    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika – Wadowice

    388
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu – Wałcz

    6
  • Liczba głosów: 250

    Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu – Zgierz

    250
  • Liczba głosów: 333

    Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów – Włocławek

    333
  • Liczba głosów: 182

    Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia – Lublin

    182
  • Liczba głosów: 410

    Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarca w Poznaniu – Poznań

    410
  • Liczba głosów: 148

    Szkoła Podstawowa nr 52 im. M.A. Dawidowskiego „Alka” – Warszawa

    148
  • Liczba głosów: 467

    Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w Warszawie – Warszawa

    467
  • Liczba głosów: 775

    Szkoła Podstawowa nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego – Łódź

    775
  • Liczba głosów: 430

    Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu – Poznań

    430
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu – Kalisz

    1
  • Liczba głosów: 133

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku – Sanok

    133
  • Liczba głosów: 137

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka – Zawiercie

    137
  • Liczba głosów: 531

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Szczytnie – Szczytno

    531
  • Liczba głosów: 293

    Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte w Bydgoszczy – Bydgoszcz

    293
  • Liczba głosów: 33

    Szkoła Podstawowa nr 61 im. Polskich Kawalerów Maltańskich Specjalna w Katowicach – Katowice

    33
  • Liczba głosów: 398

    Szkoła Podstawowa nr 64 – Poznań

    398
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa nr 67 – Kraków

    5
  • Liczba głosów: 285

    Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile – Piła

    285
  • Liczba głosów: 26

    Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego – Zakopane

    26
  • Liczba głosów: 279

    Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach – Skierniewice

    279
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 7 im. Władysława Broniewskiego w Zduńskiej Woli – Zduńska Wola

    0
  • Liczba głosów: 274

    Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy – Brodnica

    274
  • Liczba głosów: 117

    Szkoła Podstawowa nr 8 – Tomaszów Mazowiecki

    117
  • Liczba głosów: 52

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej – Dąbrowa Górnicza

    52
  • Liczba głosów: 756

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie – Chełm

    756
  • Liczba głosów: 103

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. św. Wojciecha w Tczewie – Tczew

    103
  • Liczba głosów: 13

    Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie im. Mikołaja Kopernika – Gniezno

    13
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 86 – Warszawa

    0
  • Liczba głosów: 170

    Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Gorzowie Wielkopolskim – Gorzów Wielkopolski

    170
  • Liczba głosów: 118

    Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II – Otwock

    118
  • Liczba głosów: 324

    Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach – Siedlce

    324
  • Liczba głosów: 616

    Szkoła Podstawowa nr 9 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie – Chrzanów

    616
  • Liczba głosów: 157

    Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła – Dąbrówka Wielkopolska

    157
  • Liczba głosów: 82

    Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 – Sosnowiec

    82
  • Liczba głosów: 30

    Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Dzieci z Fatimy w Makowie Podhalańskim – Maków Podhalański

    30
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa SPSK w Klementynowie – Sulejów

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. kard. S. Wyszyńskiego – Żywiec

    0
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Bieganowie – Bieganowo

    0
  • Liczba głosów: 55

    Szkoła Podstawowa w Biesalu – Biesal

    55
  • Liczba głosów: 102

    Szkoła Podstawowa w Bochotnicy – Bochotnica

    102
  • Liczba głosów: 308

    Szkoła Podstawowa w Brzeźcach – Brzeźce

    308
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie – Byszwałd

    0
  • Liczba głosów: 171

    Szkoła Podstawowa w Cerekwicy – Cerekwica

    171
  • Liczba głosów: 85

    Szkoła Podstawowa w Cerkwicy – Cerkwica

    85
  • Liczba głosów: 357

    Szkoła Podstawowa w Chamsku – Chamsk

    357
  • Liczba głosów: 257

    Szkoła Podstawowa w Chorzewie – Chorzew

    257
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa w Debrznie – Debrzno

    59
  • Liczba głosów: 83

    Szkoła Podstawowa w Długołęce – Nowogard

    83
  • Liczba głosów: 138

    Szkoła Podstawowa w Dziergowicach – Dziergowice

    138
  • Liczba głosów: 73

    Szkoła Podstawowa w Garczegorzu – Garczegorze

    73
  • Liczba głosów: 91

    Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu – Gniewkówiec

    91
  • Liczba głosów: 87

    Szkoła Podstawowa w Gródku Szlacheckim – Gródek Szlachecki

    87
  • Liczba głosów: 74

    Szkoła Podstawowa w Jenińcu – Jeniniec

    74
  • Liczba głosów: 100

    Szkoła Podstawowa w Juszczynie – Juszczyn

    100
  • Liczba głosów: 140

    Szkoła Podstawowa w Kuklinowie – Chachalnia

    140
  • Liczba głosów: 12

    Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju – Łomnica Zdrój

    12
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa w Łubnie – Łubno

    5
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa w Maciejowicach – Maciejowice

    1
  • Liczba głosów: 22

    Szkoła Podstawowa w Miłaczewie – Miłaczew

    22
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa w Mirachowie – Mirachowo

    1
  • Liczba głosów: 61

    Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu – Niedźwiedź

    61
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi – Nowa Cerkiew

    0
  • Liczba głosów: 356

    Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej – Nowa Iwiczna

    356
  • Liczba głosów: 359

    Szkoła Podstawowa w Osowie – Osowo

    359
  • Liczba głosów: 192

    Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach – Pogorzałki

    192
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa w Rogowie – Rogów

    2
  • Liczba głosów: 122

    Szkoła Podstawowa w Sarbicach – Sarbice

    122
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Sieroszewicach – Sieroszewice

    0
  • Liczba głosów: 39

    Szkoła Podstawowa w Spiach – Wilcza Wola

    39
  • Liczba głosów: 879

    Szkoła Podstawowa w Stanowicach – Stanowice

    879
  • Liczba głosów: 72

    Szkoła Podstawowa w Sypitkach – Sypitki

    72
  • Liczba głosów: 377

    Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie – Szczekarków

    377
  • Liczba głosów: 14

    Szkoła Podstawowa w Ulasku – Pułtusk

    14
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa w Zaborzu – Zaborze

    1
  • Liczba głosów: 43

    Szkoła Podstawowa w Zalesiu – Zalesie

    43
  • Liczba głosów: 418

    Szkoła Podstawowa w Zamieniu – Zamienie

    418
  • Liczba głosów: 354

    Szkoła Podstawowa w Zawadzie – Zawada

    354
  • Liczba głosów: 360

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich – Gliwice

    360
  • Liczba głosów: 170

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Paniówkach – Paniówki

    170
  • Liczba głosów: 120

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Pławnicy – Pławnica

    120
  • Liczba głosów: 315

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im Gustawa Morcinka w Lędzinach – Lędziny

    315
  • Liczba głosów: 1428

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego – Szczytno

    1428
  • Liczba głosów: 100

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza – Rybnik

    100
  • Liczba głosów: 939

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 im. Obrońców Pokoju w Gliwicach – Gliwice

    939
  • Liczba głosów: 783

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego – Wieliczka

    783
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie – Konin

    3
  • Liczba głosów: 69

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach – Bielawy

    69
  • Liczba głosów: 325

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie – Kraków

    325
  • Liczba głosów: 193

    Zespół Edukacyjny w Bytnicy / Przedszkole – Bytnica

    193
  • Liczba głosów: 48

    Zespół Edukacyjny w Osiecznicy – Osiecznica

    48
  • Liczba głosów: 79

    Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach – Kulice

    79
  • Liczba głosów: 194

    Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika – Jednorożec

    194
  • Liczba głosów: 153

    Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie / Publiczna Szkoła Podstawowa – Kazanów

    153
  • Liczba głosów: 276

    Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie – Tuczno

    276
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Placówek Oświatowych w Złotej – Złota

    0
  • Liczba głosów: 79

    Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – Białystok

    79
  • Liczba głosów: 314

    Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3, PSP 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim – Ostrowiec Świętokrzyski

    314
  • Liczba głosów: 52

    Zespół Szkół im. 1 Warszawskiej Dywizji Kawalerii w Świerczynie – Świerczyna

    52
  • Liczba głosów: 86

    Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Zaczerniu – Zaczernie

    86
  • Liczba głosów: 101

    Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie – Sławków

    101
  • Liczba głosów: 269

    Zespół Szkół im. św. Huberta w Komorowie – Komorów

    269
  • Liczba głosów: 340

    Zespół Szkół imienia Ignacego Łukasiewicza – Police

    340
  • Liczba głosów: 700

    Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich – Szkoła Podstawowa nr 20 – Legnica

    700
  • Liczba głosów: 291

    Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza – Włocławek

    291
  • Liczba głosów: 48

    Zespół Szkół Miejskich nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle – Jasło

    48
  • Liczba głosów: 237

    Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle – Jasło

    237
  • Liczba głosów: 281

    Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego – Gorzów Wielkopolski

    281
  • Liczba głosów: 157

    Zespół Szkół nr 1; Szkoła Podstawowa nr 1 – Łosice

    157
  • Liczba głosów: 16

    Zespół Szkół nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi – Bożków

    16
  • Liczba głosów: 709

    Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego – Warszawa

    709
  • Liczba głosów: 447

    Zespół Szkół nr 8 we Włocławku – Włocławek

    447
  • Liczba głosów: 647

    Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie – Kraków

    647
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 – Pruszcz Gdański

    1
  • Liczba głosów: 48

    Zespół Szkół Podstawowych i Przedszkoli w Filipowicach – Filipowice

    48
  • Liczba głosów: 379

    Zespół Szkół Publicznych w Polanowie – Polanów

    379
  • Liczba głosów: 109

    Zespół Szkół Publicznych w Szewnie – Szewna

    109
  • Liczba głosów: 45

    Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie – Ozorków

    45
  • Liczba głosów: 191

    Zespół Szkół Specjalnych w Warcie – Warta

    191
  • Liczba głosów: 0

    Zespól Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego – Zabrze

    0
  • Liczba głosów: 131

    Zespól Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie – Człuchów

    131
  • Liczba głosów: 702

    Zespół Szkół Szkoła Podstawowa I Liceum Ogólnokształcące w Tarczynie – Tarczyn

    702
  • Liczba głosów: 47

    Zespół Szkół w Głoskowie / Publiczne Przedszkole „Kubuś Puchatek” – Głosków

    47
  • Liczba głosów: 166

    Zespół Szkół w Głoskowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Głosków

    166
  • Liczba głosów: 119

    Zespół Szkół w Klonowej, Szkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w Klonowej – Klonowa

    119
  • Liczba głosów: 146

    Zespół Szkół w Mieście Obrzycko – Obrzycko

    146
  • Liczba głosów: 88

    Zespół Szkół w Mroczeniu – Mroczeń

    88
  • Liczba głosów: 37

    Zespół Szkół w Nehrybce – Nehrybka

    37
  • Liczba głosów: 178

    Zespół Szkół w Pustyni – Pustynia

    178
  • Liczba głosów: 63

    Zespół Szkół w Uściu Gorlickim – Uście Gorlickie

    63
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkoła Podstawowa w Sicinach i Przedszkole w Sicinach – Siciny

    1
  • Liczba głosów: 254

    Zespół Szkolno-Przedszkolny – Strojec

    254
  • Liczba głosów: 157

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 17 Pułku Ułanów w Goniembicach – Goniembice

    157
  • Liczba głosów: 7

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach – Bartniki

    7
  • Liczba głosów: 77

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie Siódmym – Stobno Siódme

    77
  • Liczba głosów: 151

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Rodziny Sierakowskich – Waplewo Wielkie

    151
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Koszarawie – Koszarawa

    0
  • Liczba głosów: 95

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Kamieniec Ząbkowicki

    95
  • Liczba głosów: 385

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Jana Brzechwy – Czechowice-Dziedzice

    385
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 – Gliwice

    1
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Nowy Dwór Mazowiecki

    1
  • Liczba głosów: 49

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 – Gdańsk

    49
  • Liczba głosów: 241

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 – Wałbrzych

    241
  • Liczba głosów: 114

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 – Dąbrowa Górnicza

    114
  • Liczba głosów: 606

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Żorach – Żory

    606
  • Liczba głosów: 214

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie – Borkowo

    214
  • Liczba głosów: 276

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bytyniu – Bytyń

    276
  • Liczba głosów: 83

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie – Chudów

    83
  • Liczba głosów: 446

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czubrowicach – Czubrowice

    446
  • Liczba głosów: 5

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu – Dąbie Lubuskie

    5
  • Liczba głosów: 39

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej – Dębnica Kaszubska

    39
  • Liczba głosów: 558

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dłutowie – Dłutów

    558
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hołubli – Hołubla

    0
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kokaninie – Kokanin

    1
  • Liczba głosów: 137

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipnie – Lipno

    137
  • Liczba głosów: 31

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Makowisku – Makowisko

    31
  • Liczba głosów: 45

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach – Mosty

    45
  • Liczba głosów: 67

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radzikach Dużych – Radziki Duże

    67
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie – Rogozino

    0
  • Liczba głosów: 268

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sąspowie – Sąspów

    268
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sejnach – Sejny

    0
  • Liczba głosów: 252

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokółkach – Sokółki

    252
  • Liczba głosów: 412

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach – Urle

    412
  • Liczba głosów: 2

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierbce – Pilica

    2
  • Liczba głosów: 155

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Zabierzowskiej – Wola Zabierzowska

    155
  • Liczba głosów: 37

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej – Zalasowa

    37
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalesicach – Zalesice

    1
  • Liczba głosów: 59

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem – Złockie

    59
  • Liczba głosów: 68

    Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. A.A. Michelsona w Strzelnie – Strzelno

    68
  • Liczba głosów: 80

    Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II – Nowe Miasto Lubawskie

    80
  • Liczba głosów: 1

    ZS w Burzeninie – Burzenin

    1
  • Liczba głosów: 0

    ZSP Kończyce Wielkie – Kończyce Wielkie

    0
  • Liczba głosów: 311

    ZSP nr 1 w Osieku – Osiek

    311

    Pho3nix Active School w liczbach

    Polska
    30dni inicjatyw sportowych w szkołach
    950inspirujących filmów video
    850zorganizowanych warsztatów
    60 000zaangażowanych uczniów
    280 000oddanych głosów
    ponad 1 000 000 zł – wartość nagród dla szkół w edycji 2022

    O Pho3nix Active School

    promotion image

    O Pho3nix Active School

    Pho3nix Active School to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kolejna edycja przynosi rekordowe nagrody dla szkół, a wielki finał odbywa się 30.04-15.05.2022 r.!

    Partner logo
    Partner logo

    Zasady konkursu

    contest image

    Rekordowe nagrody czekają!

    Konkurs polega zorganizowaniu w szkole inicjatyw sportowych w okresie od 30 kwietnia do 15 maja 2022 r., które zaangażują szkolną społeczność w świętowanie aktywności fizycznej i aktywizację sportową wśród uczniów. Im więcej uczniów, tym weselej. Im bardziej różnorodna aktywność, tym atrakcyjniej. Im większe zaangażowanie lokalnej społeczności, tym lepiej!

    Kreatywną dokumentację z zorganizowanych inicjatyw (w formie przygotowanego filmu video, dodatkowego opisu oraz zdjęć) przedstawiciele szkół zgłaszają przez specjalny formularz, a 1 czerwca 2022 r. rozpocznie się głosowanie na przesłane przez szkoły filmy. Wszystkie filmy video zostaną opublikowane na stronie Pho3nix Kids. Głosowanie zakończy się 7 czerwca.

    Wyniki głosowania publiczności oraz werdykt jury zostaną ogłoszone do 17 czerwca 2022 r.

    Jury konkursu

    jury

    Katarzyna
    Bachleda-Curuś

    Jedna z najbardziej utytułowanych kobiet polskiego sportu. Najwybitniejsza polska panczenistka w historii.

    Czytaj więcej
    jury

    Adam
    Bielecki

    Polski taternik, alpinista, himalaista. Pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięczników Gaszerbrum I i Broad Peak.

    Czytaj więcej
    jury

    Aleksandra
    Mirosław

    Polska zawodniczka uprawiająca wspinaczkę sportową, specjalizująca się we wspinaczce na czas.

    Czytaj więcej
    jury

    Aleksandra Król

    Polska snowboardzistka, olimpijka, specjalizująca się w snowboardowym slalomie gigancie równoległym i slalomie równoległym.

    Czytaj więcej

    Krok po kroku

    1 step icon
    Do końca marca 2022 szukamy 1000 szkół z całej Polski do kolejnej edycji Pho3nix Active School. Do 700 pierwszych szkól trafi wyjątkowy branding Pho3nix Kids!
    2 step icon
    Inicjatywy w szkołach! Od 30 kwietnia do 15 maja szkoły nagrywają video konkursowe ze sportową aktywnością.
    3 step icon
    Do 25 maja można zgłaszać filmy konkursowe. A od 1 do 7 czerwca odbędzie się głosowanie publiczności i jury konkursowego.
    4 step icon
    Do 17 czerwca oficjalnie ogłosimy zwycięzców konkursu Pho3nix Active School!

    Partnerzy