Pho3nix Active School / 19.04-10.05.2023

NAJWIĘKSZY W POLSCE
SPORTOWY KONKURS
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WYTRZYMAŁOŚĆ, SIŁA, SKOCZNOŚĆ CZY ZWINNOŚĆ?
TO TY WYBIERASZ!

Nagrody Konkursowe

award img

Nagrody Jury

1 – 5 miejsce – sprzęt sportowy o wartości
10 000 zł

award img

Warsztaty sportowo-edukacyjne dla 100 szkół

Dodatkowo, łącznie 100 szkół odwiedzimy z naszymi wyjątkowymi warsztatami sportowo-edukacyjnymi!
Warsztaty Pho3nix Kids to fantastyczna nagroda która będzie przyznana 100 szkołom wybranym przez Jury!

Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która może odpowiadać ich predyspozycjom. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!

Filmy III edycji

  • Liczba głosów: 46

    Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Rębielicach Królewskich

    46
  • Liczba głosów: 12

    Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa .św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego – Ostrowiec Świętokrzyski

    12
  • Liczba głosów: 185

    Miejski Zespół Szkół w Dusznikach – Zdroju – Duszniki – Zdrój

    185
  • Liczba głosów: 79

    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Giżycku, Szkoła Podstawowa nr 8 – Giżycko

    79
  • Liczba głosów: 166

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduSpektrum w Legionowie – Legionowo

    166
  • Liczba głosów: 336

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Akcji III Most w Przybysławicach – Przybysławice

    336
  • Liczba głosów: 6

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana w Piasecznie

    6
  • Liczba głosów: 1186

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. Roberta Schumana Fundacja Primus – Warszawa

    1186
  • Liczba głosów: 47

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białymstoku – Białystok

    47
  • Liczba głosów: 520

    Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży, Szkoła Podstawowa nr 37 – Kielce

    520
  • Liczba głosów: 319

    Prywatna szkoła podstawowa nr 72 „Szkoła Marzeń” w Piasecznie – Piaseczno

    319
  • Liczba głosów: 256

    Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku – Kamiennej – Skarżysko – Kamienna

    256
  • Liczba głosów: 525

    Przedszkole 327 „Kolorowa Kraina” – Warszawa

    525
  • Liczba głosów: 68

    Przedszkole Miejskie nr 38 – Sosnowiec

    68
  • Liczba głosów: 325

    Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka – Kętrzyn

    325
  • Liczba głosów: 156

    Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi w Warszawie

    156
  • Liczba głosów: 14

    PSP im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie – Jaworzno

    14
  • Liczba głosów: 174

    Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im.św. Stanisława Kostki w Szczecinie – Szczecin

    174
  • Liczba głosów: 60

    PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – Landzmierz

    60
  • Liczba głosów: 192

    Publiczna Szkoła Podstawowa im . Juliusza Słowackiego w Witeradowie – Witeradów

    192
  • Liczba głosów: 7

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach – Rudniki

    7
  • Liczba głosów: 357

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli – Lesznowola

    357
  • Liczba głosów: 515

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach – Stare Zawady

    515
  • Liczba głosów: 260

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. ks. prof. Franciszka Rosłańca w Wyśmierzycach – Wyśmierzyce

    260
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Kołczewo

    1
  • Liczba głosów: 95

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy – Rogoźnica

    95
  • Liczba głosów: 155

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Krzewica

    155
  • Liczba głosów: 255

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach – Jedlińsk

    255
  • Liczba głosów: 141

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Przedborzu

    141
  • Liczba głosów: 151

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Komprachcicach – Komprachcice

    151
  • Liczba głosów: 473

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dąbrówce Podłężnej – Dąbrówka Podłężna

    473
  • Liczba głosów: 546

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie – Mierzyn

    546
  • Liczba głosów: 4

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kosciuszki – Bodzanów

    4
  • Liczba głosów: 47

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Głowaczów

    47
  • Liczba głosów: 140

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym

    140
  • Liczba głosów: 0

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF nr 31 – Opole

    0
  • Liczba głosów: 143

    Publiczna Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Bierwcach – Jedlińsk

    143
  • Liczba głosów: 1091

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu – Grójec

    1091
  • Liczba głosów: 351

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej – Garwolin

    351
  • Liczba głosów: 396

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki w Olesno

    396
  • Liczba głosów: 217

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach im. Juliusza Słowackiego – Krapkowice

    217
  • Liczba głosów: 1478

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

    1478
  • Liczba głosów: 178

    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju – Radom

    178
  • Liczba głosów: 326

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego w Radomiu – Radom

    326
  • Liczba głosów: 174

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 – Radom

    174
  • Liczba głosów: 181

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Kędzierzyn Koźle

    181
  • Liczba głosów: 244

    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Lompy w Grodkowie – Grodków

    244
  • Liczba głosów: 117

    Publiczna Szkołą Podstawowa nr 32 w Radomiu

    117
  • Liczba głosów: 892

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 – Radom

    892
  • Liczba głosów: 383

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. S. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

    383
  • Liczba głosów: 5

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu – Opole

    5
  • Liczba głosów: 339

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika – Zielona Góra

    339
  • Liczba głosów: 301

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 w Brzegu – Brzeg

    301
  • Liczba głosów: 1132

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Cerekwi – Cerekiew

    1132
  • Liczba głosów: 1

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Jurkowie – Jurków

    1
  • Liczba głosów: 150

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym – Krzeszów Górny

    150
  • Liczba głosów: 110

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Wielkiej – Krzynowłoga Wielka

    110
  • Liczba głosów: 30

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie – Nowy Łupków

    30
  • Liczba głosów: 260

    Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie – Rzeszów

    260
  • Liczba głosów: 804

    Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie – Sochocin

    804
  • Liczba głosów: 189

    Salezjańska Szkola Podstawowa im. Św.Dominika Savio w Lubinie – Lubin

    189
  • Liczba głosów: 0

    Samorządowa Szkoła Podstawowa im. ks. A. Biernackiego w Wielgusie

    0
  • Liczba głosów: 1

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II – Września

    1
  • Liczba głosów: 196

    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr we Wrześni – Września

    196
  • Liczba głosów: 37

    Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie – Chwalibogowo

    37
  • Liczba głosów: 83

    Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Suwałkach

    83
  • Liczba głosów: 119

    Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy – Zamość

    119
  • Liczba głosów: 1094

    Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im ks. J. Twardowskiego – Bochnia

    1094
  • Liczba głosów: 785

    Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu

    785
  • Liczba głosów: 146

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „Okruszek” – Kołobrzeg

    146
  • Liczba głosów: 307

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Eugenii Gierat – Tarnów

    307
  • Liczba głosów: 187

    Społeczna Szkoła Podstawowa „ZIPI INKLUZJA” – Skawina

    187
  • Liczba głosów: 3

    Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole OMEGA im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach – Katowice

    3
  • Liczba głosów: 919

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego – Poznań

    919
  • Liczba głosów: 68

    Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 – Białystok

    68
  • Liczba głosów: 254

    Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kolbuszowej – Kolbuszowa

    254
  • Liczba głosów: 27

    Szkoła Podstawowa 88 specjalna w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 – Wrocław

    27
  • Liczba głosów: 44

    Szkoła Podstawowa Da Vinci – Poznań

    44
  • Liczba głosów: 89

    Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” z Oddziałem Przedszkolnym w Siamoszycach – Siamoszyce

    89
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła podstawowa im 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi – Nowa Cerkiew

    0
  • Liczba głosów: 94

    Szkoła podstawowa im Alfreda Szklarskiego nr 13 – Ruda Śląska

    94
  • Liczba głosów: 255

    Szkoła Podstawowa im H. Sienkiewicz w Łomnicy – Łomnica

    255
  • Liczba głosów: 221

    Szkoła Podstawowa im Jana Pawła Ii w Niwiskach – Niwiska

    221
  • Liczba głosów: 521

    Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Olszewie – Olszewo

    521
  • Liczba głosów: 38

    Szkoła Podstawowa im mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Gałdowie

    38
  • Liczba głosów: 530

    Szkoła Podstawowa im św. Stanisława Kostki w Krzyszkowicach

    530
  • Liczba głosów: 587

    Szkoła Podstawowa im Wicka Rogali – Wiele

    587
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Budziszewku – Budziszewko

    1
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach – Smolice

    59
  • Liczba głosów: 389

    Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kajetanowie – Zabłocie

    389
  • Liczba głosów: 225

    Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Skarszewie – Skarszew

    225
  • Liczba głosów: 54

    Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie – Dąbrowa

    54
  • Liczba głosów: 266

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r w Tarłowie – Tarłów

    266
  • Liczba głosów: 294

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920r. – Stanisławów Pierwszy

    294
  • Liczba głosów: 80

    Szkoła Podstawowa im. dyr. Norberta Przybylskiego w Smogulcu – Smogulec

    80
  • Liczba głosów: 126

    Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie – Mikstat

    126
  • Liczba głosów: 851

    Szkola Podstawowa im. Franciszka Rducha w Bełku – Bełk

    851
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego – Słupia Wielka

    93
  • Liczba głosów: 211

    Szkoła Podstawowa im. Generała Tadeusza Buka w Mójczy – Mojcza

    211
  • Liczba głosów: 44

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kowali

    44
  • Liczba głosów: 87

    Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie – Świętajno

    87
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Dyblinie – Dobrzyń nad Wisłą

    0
  • Liczba głosów: 52

    Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku – Szówsko

    52
  • Liczba głosów: 1958

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Holonkach – Holonki

    1958
  • Liczba głosów: 86

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie

    86
  • Liczba głosów: 117

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym – Ujazd Górny

    117
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka – Wyszecino

    2
  • Liczba głosów: 179

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Barkowie – Barkowo

    179
  • Liczba głosów: 158

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Chojnie – Chojna

    158
  • Liczba głosów: 1447

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu – Józefosław

    1447
  • Liczba głosów: 664

    Szkoła Podstawowa im. Jòzefa Nowina Konopki w Mogilanach – Mogilany

    664
  • Liczba głosów: 225

    Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja – Lubosz

    225
  • Liczba głosów: 324

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego – Sławsk

    324
  • Liczba głosów: 1634

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Halinowie – Halinów

    1634
  • Liczba głosów: 32

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ostrowążu – Ostrowąż

    32
  • Liczba głosów: 186

    Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie

    186
  • Liczba głosów: 303

    Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie – Wyszogród

    303
  • Liczba głosów: 488

    Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach-Grubakach – Górki-Grubaki

    488
  • Liczba głosów: 2232

    Szkoła Podstawowa im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach – Bratoszewice

    2232
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach – Kosobudy

    1
  • Liczba głosów: 265

    Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Sudoła – Wiązownica

    265
  • Liczba głosów: 617

    Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nowej Górze

    617
  • Liczba głosów: 186

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu – Hartowiec

    186
  • Liczba głosów: 66

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeleźnikowej Wielkiej – Żeleźnikowa Wielka

    66
  • Liczba głosów: 57

    Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kokaninie – Kokanin

    57
  • Liczba głosów: 70

    Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jamnicy – Nowy Sącz

    70
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w Bartach

    0
  • Liczba głosów: 71

    Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krynicy

    71
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie – Krzymów

    93
  • Liczba głosów: 98

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanach – Szymany

    98
  • Liczba głosów: 76

    Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku – Wiktorowko

    76
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Cieszewie – Cieszewo

    3
  • Liczba głosów: 289

    Szkoła Podstawowa im. mjr. Józefa Ryłko – Czerna

    289
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Broniszewicach – Broniszewice

    0
  • Liczba głosów: 398

    Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Armii Krajowej Ziemi Kieleckiej w Sukowie – Suków

    398
  • Liczba głosów: 188

    Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich w Gródku – Gródek

    188
  • Liczba głosów: 72

    Szkoła Podstawowa im. Płk Czesława Mączyńskiego w Kaszycach

    72
  • Liczba głosów: 50

    Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy – Drzewica

    50
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym – Chwałkowo Kościelne

    5
  • Liczba głosów: 831

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach – Pniewy

    831
  • Liczba głosów: 36

    Szkoła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w Jankowie Zaleśnym – Janków Zaleśny

    36
  • Liczba głosów: 287

    Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Cerekwicy – Cerekwica

    287
  • Liczba głosów: 224

    Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich w Karpaczu – Karpacz

    224
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej – Jaszkowa Górna

    0
  • Liczba głosów: 122

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Murzynowie Kościelnym – Murzynowo Kościelne

    122
  • Liczba głosów: 109

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach – Nidzica

    109
  • Liczba głosów: 1507

    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach – Zielonki

    1507
  • Liczba głosów: 208

    Szkoła Podstawowa im. Stefana Roweckiego „Grota” we Wrześciu – Wrzeście

    208
  • Liczba głosów: 118

    Szkoła Podstawowa im. św. Huberta w Mstyczowie – Mstyczów

    118
  • Liczba głosów: 1543

    Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Woli Goryńskiej

    1543
  • Liczba głosów: 1781

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej – Biała Piska

    1781
  • Liczba głosów: 227

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Koszarawie – Koszarawa

    227
  • Liczba głosów: 31

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rogach – Rogi

    31
  • Liczba głosów: 395

    Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach – Zbrosławice

    395
  • Liczba głosów: 631

    Szkoła Podstawowa im. Warszawskich Dzieci nr 382 w Warszawie – Warszawa

    631
  • Liczba głosów: 304

    Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce – Kopana

    304
  • Liczba głosów: 86

    Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej – Niedźwiadna

    86
  • Liczba głosów: 86

    Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie – Sypniewo

    86
  • Liczba głosów: 80

    Szkoła Podstawowa im.72 Pułku Piechoty „Radom” w Konopnicy – Konopnica

    80
  • Liczba głosów: 27

    Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza w Przeciszewie – Przeciszewo

    27
  • Liczba głosów: 245

    Szkoła Podstawowa im.Batalionów Chłopskich – Sadowie

    245
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Huszlewie – Huszlew

    0
  • Liczba głosów: 135

    Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Starych Oborzyskach – Stare Oborzyska

    135
  • Liczba głosów: 296

    Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Choceniu – Choceń

    296
  • Liczba głosów: 207

    Szkoła Podstawowa im.kpt.Wł.Wysockiego w Biesiekierzu – Biesiekierz

    207
  • Liczba głosów: 20

    Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krześlinie – Krześlin

    20
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa im.Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych – Biskupice Ołoboczne

    0
  • Liczba głosów: 235

    Szkoła Podstawowa im.ppłk.dr. Bernarda Śliwińskiego – Poniec

    235
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa im.Władysława Bełzy w Bieniądzicach – Bieniądzice

    2
  • Liczba głosów: 53

    Szkoła Podstawowa im.Ziemi Usteckiej w Charnowie – Charnowo

    53
  • Liczba głosów: 263

    Szkoła Podstawowa imienia Franciszka Tredera w Borzestowie – Borzestowie

    263
  • Liczba głosów: 41

    Szkoła Podstawowa imienia Jana Brzechwy w Osolinie – Osolin

    41
  • Liczba głosów: 49

    Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym

    49
  • Liczba głosów: 87

    Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 Fundacji Edukacyjnej Varsovia – Warszawa

    87
  • Liczba głosów: 141

    Szkoła Podstawowa nr 1 im Henryka Sienkiewicza w Brodnicy – Brodnica

    141
  • Liczba głosów: 201

    Szkoła Podstawowa nr 1 im Jana III Sobieskiego – Gniew

    201
  • Liczba głosów: 48

    Szkoła Podstawowa Nr 1 Im Józefa Piłsudskiego w Piasecznie – Piaseczno

    48
  • Liczba głosów: 280

    Szkoła Podstawowa nr 1 im Stefana Wyszyńskiego – Konstancin – Jeziorna

    280
  • Liczba głosów: 122

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza – Będzin

    122
  • Liczba głosów: 368

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego – Tomaszów Mazowiecki

    368
  • Liczba głosów: 448

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim – Mińsk Mazowiecki

    448
  • Liczba głosów: 363

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Miechowie – Miechów

    363
  • Liczba głosów: 194

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego – Złocieniec

    194
  • Liczba głosów: 5

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. K. I. Gałczyńskiego w Grajewie – Grajewo

    5
  • Liczba głosów: 251

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Prochowicach – Prochowice

    251
  • Liczba głosów: 2149

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej – Wrocław

    2149
  • Liczba głosów: 38

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach – Łomianki

    38
  • Liczba głosów: 340

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie – Mysłowice

    340
  • Liczba głosów: 136

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika – Porąbka

    136
  • Liczba głosów: 34

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie – Węgorzewo

    34
  • Liczba głosów: 99

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków – Grodzisk Wielkopolski

    99
  • Liczba głosów: 645

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W KIELCACH

    645
  • Liczba głosów: 232

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie – Kutno

    232
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta – Otwock

    1
  • Liczba głosów: 128

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaliszu

    128
  • Liczba głosów: 752

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁOMŻY – Łomża

    752
  • Liczba głosów: 348

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W OLSZYNIE

    348
  • Liczba głosów: 19

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszowie – Pszów

    19
  • Liczba głosów: 445

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu

    445
  • Liczba głosów: 383

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie – Gniezno

    383
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie – Olsztyn

    0
  • Liczba głosów: 230

    Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich – Suwałki

    230
  • Liczba głosów: 833

    Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena – Kraków

    833
  • Liczba głosów: 488

    Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima – Wrocław

    488
  • Liczba głosów: 221

    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Hugona Kołłątaja – Gliwice

    221
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego – Inowrocław

    0
  • Liczba głosów: 550

    Szkoła Podstawowa nr 11 im.Królowej Jadwigi w Pile – Piła

    550
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 11 w Będzinie – Będzin

    1
  • Liczba głosów: 171

    Szkoła Podstawowa nr 11 w Mysłowicach

    171
  • Liczba głosów: 82

    Szkoła Podstawowa nr 11 w Słupsku – Słupsk

    82
  • Liczba głosów: 357

    Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie – Warszawa

    357
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach – Kielce

    0
  • Liczba głosów: 848

    Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie im. Bronisława Malinowskiego – Tczew

    848
  • Liczba głosów: 460

    Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej – Kraków

    460
  • Liczba głosów: 299

    Szkoła podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek – Gliwice

    299
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 13 im. S.Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim – Ostrów Wielkopolski

    3
  • Liczba głosów: 93

    Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach im. Henryka Sienkiewicza

    93
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen Władysława Sikorskiego – Bydgoszcz

    2
  • Liczba głosów: 278

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W SOSNOWCU – Sosnowiec

    278
  • Liczba głosów: 241

    Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu – Wrocław

    241
  • Liczba głosów: 64

    Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Szklarskiego w Mysłowicach

    64
  • Liczba głosów: 327

    Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi – Żory

    327
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach – Katowice

    3
  • Liczba głosów: 633

    Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSO nr 1 – Tarnów

    633
  • Liczba głosów: 109

    Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im.21 Brygady Strzelców Podhalańskich – Rzeszów

    109
  • Liczba głosów: 397

    Szkoła Podstawowa nr 173 im. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej – Łódź

    397
  • Liczba głosów: 116

    Szkoła Podstawowa nr 18 im. Tadeusza Kościuszki – Jaworzno

    116
  • Liczba głosów: 956

    Szkola Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej – Dąbrowa Górnicza

    956
  • Liczba głosów: 17

    Szkoła Podstawowa Nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie – Rzeszów

    17
  • Liczba głosów: 442

    Szkoła Podstawowa Nr 185 im. UNICEF – Warszawa

    442
  • Liczba głosów: 516

    Szkoła Podstawowa Nr 19 – Legnica

    516
  • Liczba głosów: 177

    Szkoła Podstawowa nr 2 im Romualda Traugutta – Czarna Białostocka

    177
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Doktora Jana Dreckiego w Gniewkowie – Gniewkowo

    0
  • Liczba głosów: 283

    Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera – Gniew

    283
  • Liczba głosów: 200

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II – Sulechów

    200
  • Liczba głosów: 201

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka – Kąty Wrocławskie

    201
  • Liczba głosów: 910

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie – Chojna

    910
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie – Łańcut

    0
  • Liczba głosów: 413

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi – Czeladź

    413
  • Liczba głosów: 129

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach – Plewiska

    129
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika – Łobez

    2
  • Liczba głosów: 394

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika – Pruszcz Gdański

    394
  • Liczba głosów: 190

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku – Olecko

    190
  • Liczba głosów: 187

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej – Ostrów Mazowiecka

    187
  • Liczba głosów: 22

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp

    22
  • Liczba głosów: 28

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi – Kostrzyn nad Odrą

    28
  • Liczba głosów: 565

    Szkoła Podstawowa nr 2 im.Europejskich Dróg Świętego Jakuba – Lubań

    565
  • Liczba głosów: 351

    Szkoła Podstawowa nr 2 im.Roberta Schumana – Wałcz

    351
  • Liczba głosów: 136

    Szkoła Podstawowa nr 2 im.Władysława Orkana w Rabce-Zdroju – Rabka-Zdrój

    136
  • Liczba głosów: 80

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno Wychowawczych w Mielcu – Mielec

    80
  • Liczba głosów: 1577

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach – Siechnice

    1577
  • Liczba głosów: 112

    Szkoła Podstawowa nr 2 Węgorzewie – Węgorzewo

    112
  • Liczba głosów: 492

    Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu – Poznań

    492
  • Liczba głosów: 1675

    Szkoła Podstawowa Nr 20 w Płocku im.Władysława Broniewskiego

    1675
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. J. Lompy w Bytomiu – Bytom

    0
  • Liczba głosów: 74

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Stanisława Konarskiego – Częstochowa

    74
  • Liczba głosów: 867

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika – Elbląg

    867
  • Liczba głosów: 101

    Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej – Rzeszów

    101
  • Liczba głosów: 278

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Jana Stefana Dworaka – Ruda Śląska

    278
  • Liczba głosów: 147

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Skłodowskiej-Curie – Dąbrowa Górnicza

    147
  • Liczba głosów: 75

    Szkoła Podstawowa nr 22 im. R. Pomorskiego z Oddziałami Integracyjnymi – Tychy

    75
  • Liczba głosów: 309

    Szkoła Podstawowa nr 222 im.Jana Brzechwy – Warszawa

    309
  • Liczba głosów: 408

    Szkola Podstawowa nr 225 – Warszawa

    408
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 23 im. Generała Stefana Grota Roweckiego we Wrocławiu – Wrocław

    0
  • Liczba głosów: 739

    Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie – Lublin

    739
  • Liczba głosów: 799

    Szkoła Podstawowa nr 23 im.gen. Józefa Bema – Poznań

    799
  • Liczba głosów: 604

    Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie im. Jana Pawła II – Rzeszów

    604
  • Liczba głosów: 668

    Szkoła Podstawowa nr 25 im. K. Makuszyńskiego w Kielcach

    668
  • Liczba głosów: 845

    Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida – Warszawa

    845
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 26 w Rzeszowie – Rzeszów

    0
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 3 – Wojkowice

    1
  • Liczba głosów: 652

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu – Sandomierz

    652
  • Liczba głosów: 150

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte – Lubliniec

    150
  • Liczba głosów: 110

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej w Kostrzynie nad Odrą

    110
  • Liczba głosów: 833

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach – Puławy

    833
  • Liczba głosów: 123

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańskim – Pruszcz Gdański

    123
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach – Siemiatycze

    1
  • Liczba głosów: 667

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni – Bogatynia

    667
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Stanisława Betleja w Kłodzku – Kłodzko

    0
  • Liczba głosów: 136

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie – Jarocin

    136
  • Liczba głosów: 517

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIRY ZIMIŃSKIEJ-SYGIETYŃSKIEJ – Pruszków

    517
  • Liczba głosów: 1109

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja – Lubartów

    1109
  • Liczba głosów: 137

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Rogoźno

    137
  • Liczba głosów: 116

    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku – Płońsk

    116
  • Liczba głosów: 294

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki – Przasnysz

    294
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki w Piasecznie – Piaseczno

    2
  • Liczba głosów: 423

    Szkoła Podstawowa nr 3 im.Leonida Teligi – Myślibórz

    423
  • Liczba głosów: 1308

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków – Mikołów

    1308
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa Nr 3; im. Żołnierzy POW – Bełchatów

    3
  • Liczba głosów: 798

    Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego – Lublin

    798
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi – Bydgoszcz

    4
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 209

    Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjr Henryka Sucharskiego – Poznań

    209
  • Liczba głosów: 270

    Szkoła Podstawowa nr 36 im.Zenona Wasilewskiego w Łodzi – Łódź

    270
  • Liczba głosów: 367

    Szkoła Podstawowa nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku-Białej

    367
  • Liczba głosów: 433

    Szkoła Podstawowa nr 360 w Warszawie

    433
  • Liczba głosów: 490

    Szkoła Podstawowa nr 365 w Warszawie

    490
  • Liczba głosów: 2382

    Szkoła Podstawowa nr 37 w Rzeszowie – Rzeszów

    2382
  • Liczba głosów: 65

    Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztof Kamila Baczyńskiego w Warszawie – Warszawa

    65
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

    0
  • Liczba głosów: 55

    Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie – Lublin

    55
  • Liczba głosów: 186

    Szkoła Podstawowa nr 4 – Czeladź

    186
  • Liczba głosów: 23

    Szkoła Podstawowa nr 4 – Jastrzębie-Zdrój

    23
  • Liczba głosów: 264

    Szkoła Podstawowa Nr 4 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Lublińcu – Lubliniec

    264
  • Liczba głosów: 139

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza – Leszno

    139
  • Liczba głosów: 175

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży – Łomża

    175
  • Liczba głosów: 724

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach – Gryfice

    724
  • Liczba głosów: 100

    Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Józefa Lompy – Ruda Śląska

    100
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego – Przemyśl

    1
  • Liczba głosów: 316

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki – Racibórz

    316
  • Liczba głosów: 267

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie – Solec Kujawski

    267
  • Liczba głosów: 100

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piasecznie – Piaseczno

    100
  • Liczba głosów: 127

    Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wandy Chotomskiej w Praszce – Praszka

    127
  • Liczba głosów: 91

    Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu.im Zdobywcow Wału Pomorskiego – Wałcz

    91
  • Liczba głosów: 271

    Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka – Radom

    271
  • Liczba głosów: 46

    Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Jerzego Ziętka w Tychach – Tychy

    46
  • Liczba głosów: 396

    Szkoła Podstawowa nr 404 w Warszawie – Warszawa

    396
  • Liczba głosów: 353

    Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Maksymiliana Golisza w Szczecinie – Szczecin

    353
  • Liczba głosów: 62

    Szkoła Podstawowa nr 42 – Bytom

    62
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 42 z oddziałami integracyjnymi im. K.I Gałczyńskiego – Warszawa

    1
  • Liczba głosów: 380

    Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu – Bytom

    380
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy – Bydgoszcz

    0
  • Liczba głosów: 956

    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II – Skierniewice

    956
  • Liczba głosów: 370

    Szkoła podstawowa nr 5 im.Władysława Broniewskiego w Ciechanowie – Ciechanów

    370
  • Liczba głosów: 260

    Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach – Wadowice

    260
  • Liczba głosów: 304

    Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej – Lublin

    304
  • Liczba głosów: 331

    Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego – Warszawa

    331
  • Liczba głosów: 930

    SZKOLA PODSTAWOWA NR 53 W SPECJALNYM OSRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM NR 2 w Lublinie

    930
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego w Łodzi

    1
  • Liczba głosów: 877

    Szkoła Podstawowa nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego – Łódź

    877
  • Liczba głosów: 3

    Szkoła Podstawowa nr 59 im Bolesława Krzywoustego w Szczecinie

    3
  • Liczba głosów: 10

    Szkoła Podstawowa nr 6 – Tomaszów Mazowiecki

    10
  • Liczba głosów: 58

    Szkoła Podstawowa nr 6 – Zawiercie

    58
  • Liczba głosów: 214

    Szkoła Podstawowa nr 6 im Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie

    214
  • Liczba głosów: 83

    Szkoła Podstawowa Nr 6 Im Orła Białego – Ostrołęka

    83
  • Liczba głosów: 4

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. „Orła Białego” w Szczytnie – Szczytno

    4
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza – Biała Podlaska

    0
  • Liczba głosów: 313

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. J.Słowackiego – Sosnowiec

    313
  • Liczba głosów: 1309

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi – Łaziska Górne

    1309
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Karola Palicy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 w Tychach – Tychy

    0
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 6 im.Władysława Broniewskiego w Trzebini – Trzebinia

    1
  • Liczba głosów: 758

    Szkoła Podstawowa nr 6 w Koscierzynie – Kościerzyna

    758
  • Liczba głosów: 152

    Szkoła Podstawowa nr 6 w Ząbkach – Ząbki

    152
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Kreta w Ustroniu – Ustroń

    0
  • Liczba głosów: 54

    Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte – Bydgoszcz

    54
  • Liczba głosów: 493

    Szkoła Podstawowa Nr 64 im.Władysława Broniewskiego – Wrocław

    493
  • Liczba głosów: 2

    Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka w Krakowie – Kraków

    2
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka w Krakowie – Kraków

    0
  • Liczba głosów: 648

    Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen.Władysława Sikorskiego – Chełm

    648
  • Liczba głosów: 502

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w Żorach – Żory

    502
  • Liczba głosów: 296

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze – Zielona Góra

    296
  • Liczba głosów: 275

    Szkoła podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej – Słupsk

    275
  • Liczba głosów: 1

    Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie

    1
  • Liczba głosów: 73

    Szkoła Podstawowa Nr 86 Im. Bronisława Czecha – Warszawa

    73
  • Liczba głosów: 203

    Szkoła podstawowa nr 9 im Maria Skłodowska-Curie – Pruszków

    203
  • Liczba głosów: 207

    Szkoła Podstawowa nr 9 im.ks. Jana Twardowskiego – Tomaszów Mazowiecki

    207
  • Liczba głosów: 119

    Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie im Boharerów Westerplatte – Konin

    119
  • Liczba głosów: 647

    Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku – Sanok

    647
  • Liczba głosów: 216

    Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy – Warszawa

    216
  • Liczba głosów: 389

    Szkoła Podstawowa nr im Stefana Arwińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr2 w Kielcach – Kielce

    389
  • Liczba głosów: 140

    Szkoła Podstawowa NR-3 im. Mikołaja Kopernika – Trzcianka

    140
  • Liczba głosów: 1368

    Szkoła Podstawowa nr4 im I.J. Paderewskiego – Pruszcz Gdański

    1368
  • Liczba głosów: 6

    Szkoła Podstawowa Nr4 im. Kpt. J.Rejdycha w Grodzisku Wlkp. – Grodzisk Wielkopolski

    6
  • Liczba głosów: 32

    Szkoła Podstawowa Rakoniewice – Rakoniewice

    32
  • Liczba głosów: 187

    Szkoła Podstawowa Specjalna – Żyrardów

    187
  • Liczba głosów: 336

    Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 im. Marii Grzegorzewskiej w Policach – Police

    336
  • Liczba głosów: 470

    Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 im. Kornela Makuszyńskiego – Warszawa

    470
  • Liczba głosów: 23

    Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie – Waniorowo

    23
  • Liczba głosów: 451

    Szkoła Podstawowa w Augustowie – Augustów

    451
  • Liczba głosów: 530

    Szkoła Podstawowa w Bełdowie – Bełdów

    530
  • Liczba głosów: 14

    Szkoła Podstawowa w Biesalu – Gietrzwałd

    14
  • Liczba głosów: 178

    Szkoła Podstawowa w Bochotnicy – Bochotnica

    178
  • Liczba głosów: 366

    Szkoła Podstawowa w Bojanie – Bojano

    366
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa w Brniu Osuchowskim – Breń Osuchowski

    59
  • Liczba głosów: 222

    Szkoła Podstawowa w Brzustowcu

    222
  • Liczba głosów: 242

    Szkoła Podstawowa w Chabielicach

    242
  • Liczba głosów: 175

    Szkoła Podstawowa w Chamsku

    175
  • Liczba głosów: 100

    Szkoła Podstawowa w Chorzewie – Chorzew

    100
  • Liczba głosów: 59

    Szkoła Podstawowa w Czaplinku – Czaplinek

    59
  • Liczba głosów: 0

    SZKOŁA PODSTAWOWA W DOMINIKOWICACH – Kobylanka

    0
  • Liczba głosów: 60

    Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu – Gniewkówiec

    60
  • Liczba głosów: 237

    Szkoła Podstawowa w Kostowcu im. św. Stanisława Kostki

    237
  • Liczba głosów: 40

    Szkoła Podstawowa w Ligocie – Ligota

    40
  • Liczba głosów: 12

    Szkoła Podstawowa w Niestachowie Kornel Makuszyński – Niestachów

    12
  • Liczba głosów: 53

    Szkoła Podstawowa w Osinach – Osiny

    53
  • Liczba głosów: 203

    Szkoła Podstawowa w Osowie – Gmina Karsin

    203
  • Liczba głosów: 22

    Szkoła Podstawowa w Radziądzu – Radziądz

    22
  • Liczba głosów: 347

    Szkoła Podstawowa w Rudce – Rudka

    347
  • Liczba głosów: 279

    Szkoła Podstawowa w Sławie im.Franciszka Niewidziajły – Sława

    279
  • Liczba głosów: 1510

    Szkoła Podstawowa w Stanowicach – Stanowice

    1510
  • Liczba głosów: 145

    Szkoła Podstawowa w Świerszczowie – Świerszczów

    145
  • Liczba głosów: 4022

    Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Święta Katarzyna

    4022
  • Liczba głosów: 812

    Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie – Lubartów / Szczekarków

    812
  • Liczba głosów: 89

    Szkoła podstawowa w Trzcinicy im kard.Stefana Wyszyńskiego – Trzcinica

    89
  • Liczba głosów: 118

    Szkoła Podstawowa w Ulasku – Somianka

    118
  • Liczba głosów: 29

    Szkoła Podstawowa w Wojtkowej – Wojtkowa

    29
  • Liczba głosów: 62

    Szkoła Podstawowa w Zalesiu – Zalesie

    62
  • Liczba głosów: 0

    Szkoła Podstawowa w Zamieniu – Zamienie

    0
  • Liczba głosów: 113

    Szkoła Podstawowa w Zwierzewie – Zwierzewo

    113
  • Liczba głosów: 137

    Szkoła Podstawowa w Zwierznie – Zwierzno

    137
  • Liczba głosów: 145

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mąchocicach Kapitulnych

    145
  • Liczba głosów: 224

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy w Rybniku – Rybnik

    224
  • Liczba głosów: 561

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego – Szczytno

    561
  • Liczba głosów: 107

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza – Rybnik

    107
  • Liczba głosów: 869

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 im. Obrońców Pokoju – Gliwice

    869
  • Liczba głosów: 2832

    Szkołą Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce – Wieliczka

    2832
  • Liczba głosów: 308

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie – Kraków

    308
  • Liczba głosów: 108

    Zespół Kształcenia i Wychowania – Szkoła podstawowa im. Aleksandra Majkowskiego – Klukowa Huta

    108
  • Liczba głosów: 30

    Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach – Kulice

    30
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Oświatowy w Toporze – Topór

    0
  • Liczba głosów: 358

    Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Siemień

    358
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Placówek Oświatowych w Złotej – Złota

    1
  • Liczba głosów: 29

    Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych – Białystok

    29
  • Liczba głosów: 33

    Zespół Szkół dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie

    33
  • Liczba głosów: 145

    Zespół Szkół i Placówek Oświatowych nr 1, Szkola Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr6 – Gliwice

    145
  • Liczba głosów: 173

    Zespół Szkół im Jana Pawła II w Sławkowie – Sławków

    173
  • Liczba głosów: 314

    Zespół Szkół im Św.Huberta w Komorowie – Komorów

    314
  • Liczba głosów: 449

    Zespół szkół imienia Ignacego Łukasiewicza w Policach

    449
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkół Miejskich Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle – Jasło

    0
  • Liczba głosów: 69

    Zespół Szkół nr 3 w Rybniku – Rybnik

    69
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkół nr 4 Kalisz

    0
  • Liczba głosów: 63

    Zespół Szkół Nr 9 Specjalnych im. dr. Mikołaja Witczaka – Jastrzębie-Zdrój

    63
  • Liczba głosów: 163

    Zespół Szkół nr1 – Szkoła Podstawowa nr 1 – Łosice

    163
  • Liczba głosów: 60

    Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 – Białystok

    60
  • Liczba głosów: 244

    Zespół Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim – Stronie Śląskie

    244
  • Liczba głosów: 145

    Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka – Ostrów Wielkopolski

    145
  • Liczba głosów: 79

    Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Gdańsku

    79
  • Liczba głosów: 339

    Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie – Knurów

    339
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkół Społecznych nr 2 im św Franciszka z Asyżu w Rzeszowie – Rzeszów

    1
  • Liczba głosów: 2

    Zespół Szkół Sportowych im Janusza Kusocińskiego w Zabrzu

    2
  • Liczba głosów: 418

    Zespół Szkół w Babicach – Babice

    418
  • Liczba głosów: 261

    Zespół Szkół w Choczu – Chocz

    261
  • Liczba głosów: 138

    Zespół Szkół w Głoskowie Publiczna Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Głosków

    138
  • Liczba głosów: 109

    Zespół Szkół w Jegłowniku im.Obrońców Westerplatte – Jeglownik

    109
  • Liczba głosów: 304

    Zespół Szkół w Pustyni – Pustynia

    304
  • Liczba głosów: 188

    Zespół Szkół w Starym Ochędzynie – Stary Ochędzyn

    188
  • Liczba głosów: 105

    Zespół Szkół w Uściu Gorlickim – Uście Gorlickie

    105
  • Liczba głosów: 79

    Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Janusza Korczaka w Ślubowie

    79
  • Liczba głosów: 262

    Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Borkowie – Borkowo

    262
  • Liczba głosów: 186

    Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego – Kalej

    186
  • Liczba głosów: 705

    Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 im. Orła Białego – Nowy Dwór Mazowiecki

    705
  • Liczba głosów: 482

    Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Gliwicach – Gliwice

    482
  • Liczba głosów: 270

    Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie

    270
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku – Paterek

    0
  • Liczba głosów: 157

    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysowej-Zdroju – Wysowa-Zdrój

    157
  • Liczba głosów: 36

    Zespół Szkolno – Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera – Budzisław Kościelny

    36
  • Liczba głosów: 116

    Zespół Szkolno – Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II – Nowe Miasto Lubawskie

    116
  • Liczba głosów: 185

    Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 11 w Rybniku im. Maksymiliana Basisty – Rybnik

    185
  • Liczba głosów: 153

    Zespół Szkolno Przedszkolny im Jana Kwiecińskiego w Bartnikach – Bartniki

    153
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno Przedszkolny im. Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie

    0
  • Liczba głosów: 125

    Zespół Szkolno Przedszkolny w Jarocinie – Jarocin

    125
  • Liczba głosów: 101

    Zespół Szkolno Przedszkolny w Woli Zabierzowskiej

    101
  • Liczba głosów: 366

    Zespół Szkolno- Przedszkolny w Naprawie – Naprawa

    366
  • Liczba głosów: 191

    Zespół Szkolno- Przedszkolny z oddziałami integracyjnymi – Rojów

    191
  • Liczba głosów: 372

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu

    372
  • Liczba głosów: 188

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wiosny Ludów w Miłosławiu

    188
  • Liczba głosów: 108

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im.17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Goniembicach – Goniembice

    108
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 – Wasilków

    0
  • Liczba głosów: 208

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Jana Brzechwy – Czechowice – Dziedzice

    208
  • Liczba głosów: 825

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. F. Chopina – Katowice

    825
  • Liczba głosów: 1

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Jana Dałkowskiego – Strzelno

    1
  • Liczba głosów: 145

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im.J.Kochanowskiego – Łódź

    145
  • Liczba głosów: 78

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tychach im. Jana Pawła II – Tychy

    78
  • Liczba głosów: 439

    Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 im. ks. dr Frnciszka Harazina – Żory

    439
  • Liczba głosów: 11

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie – Chudów

    11
  • Liczba głosów: 841

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klęczanach – Klęczany

    841
  • Liczba głosów: 302

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łączanach – Łączany

    302
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach, patrona Józefa Pukowca – Pawłowice

    0
  • Liczba głosów: 4

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radzikach Dużych – Radziki Duże

    4
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie – Rogozin

    0
  • Liczba głosów: 195

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika – Serby

    195
  • Liczba głosów: 74

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach – Tarnobrzeg

    74
  • Liczba głosów: 401

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokółkach – Sokółki

    401
  • Liczba głosów: 0

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym – Stobno Siódme

    0
  • Liczba głosów: 2

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie – Żelek

    2
  • Liczba głosów: 1

    Zespół: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sicinach i Przedszkole w Sicinach – Siciny

    1
  • Liczba głosów: 206

    ZSMS Jastrzębie-Zdrój Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego – Jastrzębie-Zdrój

    206

    II edycja Pho3nix Active School w liczbach

    Polska
    1000szkół zgłoszonych do konkursu
    35 000zaangażowanych uczniów i nauczycieli
    670przesłanych prac konkursowych
    220 000oddanych głosów w głosowaniu publiczności
    ponad 1 000 000 zł – wartość nagród dla szkół w edycji 2022

    O Pho3nix Active School

    promotion image

    O Pho3nix Active School

    Pho3nix Active School to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kolejna edycja przynosi rekordowe nagrody dla szkół, a wielki finał odbywa się 19.04-10.05.2024 r.!

    Partner logo
    Partner logo

    Zasady konkursu

    contest image

    Rekordowe nagrody czekają!

    Konkurs polega na zorganizowaniu w szkole inicjatywy sportowej i nagranie filmu o czasie trwania do 2 minut zarejestrowanego od 29 maja kwietnia do 12 czerwca 2024 r. – w czasie finału Akcji. Inicjatywy powinny promować w Szkole aktywność fizyczną oraz prezentować ćwiczenia sportowe uczniów danej Szkoły (np. zabawy ruchowe, taneczne, gry zespołowe czy ćwiczenia indywidualne) wykonywane (przynajmniej w części) z wykorzystaniem materiałów reklamowych (brandingu), który zostanie przesłany do Szkół na adres wskazany w zgłoszeniu udziału w Konkursie.

    Im więcej uczniów, tym weselej. Im bardziej różnorodna aktywność, tym atrakcyjniej. Im większe zaangażowanie lokalnej społeczności, tym lepiej!

    Kreatywną dokumentację z zorganizowanych inicjatyw (w formie przygotowanego filmu video, dodatkowego opisu oraz zdjęć) przedstawiciele szkół zgłaszają zgodnie z Regulaminem, następnie Jury wyłania Laureatów.

    Werdykt Jury zostanie ogłoszony najpóźniej do 30 czerwca 2024 r.

    Jury

    jury

    Katarzyna Bachleda-Curuś

    Czytaj więcej
    jury

    Paweł Kidoń

    Czytaj więcej
    jury

    Aleksandra Mirosław

    Czytaj więcej
    jury

    Katarzyna Krawczyk

    Czytaj więcej

    Krok po kroku

    1 step icon
    Szukamy 1000 szkół z całej Polski do kolejnej edycji Pho3nix Active School.
    2 step icon
    Inicjatywy w szkołach! Od 15 kwietnia do 23 kwietnia szkoły nagrywają video konkursowe ze sportową aktywnością.
    3 step icon
    Od 24 kwietnia do 7 maja można zgłaszać filmy konkursowe. A od 17 do 24 maja odbędzie się głosowanie publiczności i jury konkursowego.
    4 step icon
    Do 16 czerwca oficjalnie ogłosimy zwycięzców konkursu Pho3nix Active School!

    Partnerzy

    tennis

    Formularz Zgłoszeniowy

    Ruszyły zapisy na Pho3nix Active School! Zgłoś Twoją szkołę do 10 maja 2024r.